Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Apex Legends Solo Modu Nedir?

Apex Legends Solo Modu Nedir?

Battle Royale oyun türüne yeni bir yorum getiren oyunlardan biri olan Apex Legends, kısa süre önce büyük bir güncelleme aldı. Güncelleme sonrasında oyunda bazı önemli değişiklikler yapıldığını da söylemek gerekiyor. Büyük güncelleme bir yana, şu sıralar Apex Legends Solo Modu gündemde.

Apex Legends Solo Modu olarak duyurulan yeni bir modla beraber oyunun yeni bir döneme girmesi sağlanacak. Özel bir etkinlik olarak karşımıza çıkacak olan yeni modun, tek oyunculu oyunları sevenler için bir hayli sevindirici yenilikleri olacağını ekleyelim. Hemen Solo Modu için detaylardan söz edelim.

Apex Legends Solo Modu Neler Sunuyor?

Öncelikle modun tam olarak ne olduğundan söz etmek gerekecek. Aslında yeniliği anlamak için oyunun ana yapısını anlamak gerekiyor. Apex Legends, takımlar halinde oynadığınız bir oyun. Zaten oyunun diğer yapımlardan ayrılmasını sağlayacak en önemli yönlerinden birisi de bu olarak karşımıza çıkıyor.

Takım oyununun getirdiği avantajlar bir yana, bazı kullanıcılar bu durumdan pek memnun olmadıklarını dile getirmiş ve buna ek bir mod olması gerektiği fikrini ortaya çıkarmıştı. İşte Apex Legends Solo Modu, tam da bu aşamada devreye giriyor.

Adından da anlaşılacağı gibi yeni mod, kullanıcıların tek başına mücadele ettikleri bir mod olacak. Oyuncular takım halinde değil de tek başlarına oyunda yer alacak ve tam anlamıyla PUBG gibi bir yapı sunulmuş olacak.

Fakat bu modun kalıcı olarak sunulmayacağını da ekleyelim. Modun belli bir süre için bir etkinlik olarak sunulacağı açıklanmış durumda. Gelen bilgilere göre etkinlik için belirlenen tarih 13 ile 27 Ağustos tarihleri arası. Bu tarihlerin dışında, tek oyunculu mod olarak gösterebileceğimiz modun oynanması mümkün olmayacak.

Tabii ki oyuncuların nasıl tepkiler vereceği de önemli. Oyuna gösterilen tepkiye göre, modun kalıcı hale getirilmesi ya da düzenli aralıklarla yeniden sunulması söz konusu olabilir. Şimdilik Apex Legends Solo Modu için ilk oynanışın 13 Ağustos tarihinde olacağını söyleyelim.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı