Gamemast
Bağımlılık Yapan Oyunlar
Ana sayfa » İçerikler » Liste » Bağımlılık Yapan Oyunlar Listesi (PC)

Bağımlılık Yapan Oyunlar Listesi (PC)

Witcher 3

The Witcher Serisi


The Witcher serisi, çıkışından itibaren RPG severlerin gözdesi olarak ve her geçen gün kitlesini büyüterek oldukça popüler olan bir oyun olarak listemizde yerini alıyor. İlk oyunu ve muhteşem hikayesi ile büyük bir başarı yakalayan The Witcher, her çıkan sonraki oyununda sınırları oldukça aşarak hep çıtayı en üstlere çıkartmıştır bize göre. Muhteşem evreni, sürükleyici hikayesi, son derece güzel tasarlanmış yaratıklar ve karakterler ile The Witcher, son oyunu ile beraber oynanış mekanikleri, haritası, sunulan içerik açısından da en tepeye çıkarak nerdeyse rakipsiz kaldı diyebiliriz.

Witcher Serisi

RPG ve Macera severlerin eğer ki hiç oynamamışsalar, The Witcher serisini baştan başlayıp tamamı ile oynamasını tavsiye ediyoruz. Alt yazı açarak ve hikayeyi takip ederek oynadığınız takdirde size cidden bağımlılık yapacak bu oyunda sınırsız bir evren ve birbirinden farklı atmosferler sizleri bekliyor.


The Witcher Genel Hikaye

Tür: RPG, Fantastik, Macera

Herkes tarafından canavar muamelesi gören Witcher ırkı, yeryüzünde bulunan ve insanlara zararlı yaratıkların en büyük düşmanı, onların avcısıdır. Çeşitli büyülü güçlere sahip bu ırk uzun yıllar canavar avcılığı yapmış ve insanlığı korumuştur. Fakat insanlar tarafından aynı şekilde bir yaratık gibi görülen bu ırkın zamanla sayıları azalmış ve yok olma eşiğine gelmişlerdir. Son kalan Witcher, yani bizim karakterimiz Rivialı Geralt ile beraber maceradan maceraya koşacak, birbirinden farklı binlerce yaratık avlayacak, Geralt‘ın ve Witcher ırkının geçmişini öğrenecek, sonsuz maceralara yelken açacaksınız. Cidden mükemmel bir hikaye ile işlenmiş bu oyun serisini tamamı ile oynamanız tavsiyemizdir. Sizler için bıraktığımız son oyunun sinematik fragmanını aşağıdan izlemeyi unutmayın, eminiz ki etkileneceksiniz.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı