Gamemast
Bağımlılık Yapan Oyunlar
Ana sayfa » İçerikler » Liste » Bağımlılık Yapan Oyunlar Listesi (PC)

Bağımlılık Yapan Oyunlar Listesi (PC)

Terraria

Terraria


Tür: Bağımsız Dünya, Hayatta Kalma, Macera

Minecraft zaten herkes tarafından bilindiği için benzeri olan Terraria oyununu listemize koyarak, bu oyundan haberi olmayan oyunculara daha faydalı olacağını düşündük. Minecraft kadar zevkli olan, her türlü craft ögelerini barındıran, maceralar ile dolu bir açık dünyaya sahip bu 2 boyutlu oyunu sizlere kısaca bir tanıtalım. Oldukça basit grafiklere sahip oyunda birbirinden farklı çok çeşitli yaratıklar bulunuyor. Açık dünya olan bu oyunda kendinize sığınak kurup dışarıda ki canavarlardan korunabilir, oldukça çeşitli savaş ekipmanlarınızı malzemelerden yapıp onlarla savaşabilirsiniz. Ağaçlar kesip madenler toplayıp binbir çeşit canavar ile karşılaşabilirsiniz.

Terraria İnceleme

Minecraft’dan tamamı ile farklı bir görüş açısına sahip olan Terraria, bağımlılık yapan oyunlar arasında oldukça güzel bir yere sahip bizlere göre. Çünkü oyunda keşfedebileceğiniz çok fazla öge ve çok fazla macera unsuru var. Bu çok geniş içeriğin yanında ise NPC’ler ve koskoca bir item skalası sizleri bekliyor. Yani kısaca Minecraft oynayarak ufacık zevk alan bir insan eminiz ki Terraria oyununu oldukça sevecektir.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı