Gamemast
Blizzard Espor Uygulaması
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Blizzard Kendi E-Spor Uygulamasını Oyunculara Sundu

Blizzard Kendi E-Spor Uygulamasını Oyunculara Sundu

Blizzard E-Spor Uygulaması


Blizzard eline geçen her fırsatta mümkün olduğunca kendi ürünleri ve yazılımları üzerinden oyuncularına erişmeye çalışan bir firma. Battle.net Launcher, Blizzard Shop, Blizzcon gibi platformlarının yanına şimdide bir yenisini ekleyerek kendini dahada geliştirdi. Birçok oyununda E-spor turnuvaları düzenleyen, E-spor ile yakından ilgilenen Blizzard bu dev oyuncu kitlesini ve E-spor tecrübelerini başkalarının ellerine teslim etmek istemedi.

Kendi Espor uygulamasını çıkaran Blizzard, E-spor destekleyen oyunlarının hepsinin bilgilerini bu telefon uygulaması üzerinden oyunculara sunacak. Hearthstone, Overwatch, Starcraft, Starcraft 2, World of Warcraft ve Heroes of the Storm gibi oyunlarının hepsini bu platform üzerinden güncel olarak oyunculara sunacak. Oyuncular bu aplikasyon üzerinden yapılan maçları hem canlı olarak izleyebilecek, hemde geçmişte ki tüm maçlara göz atabilecek. Bunun yanında oyunlar ve oyuncular hakkında haberleri okuyabilecek ve özgürce kendine bir profil oluşturarak ilgilendiği konuları takip edebilecek.

Blizzard E-Spor App

Blizzard yine her çalışmasında olduğu gibi bu aplikasyonun tasarımı konusunda mükemmel işler çıkarmış diyebiliriz. Bunun yanında denemelerimiz üzerine oldukça güzel çalışan bir sistem olduğunu da söyleyebiliriz. Blizzard oyunlarını oynayan, E-spor ile ilgilenen veya ilgisini çeken herkesin rahatlıkça kullanabileceği bu uygulama, Appstore ve Google Playstore üzerinde şuan indirilebilir durumda.

Eğer bir Blizzard hayranı ve oyuncusuysanız uygulamayı telefonlarınızda bulundurmakta bize göre fayda var diyebiliriz. Kendinizi geliştirmek adına arşivden birçok eski maçı rahatlıkla izleyebilir ve kendinize bir şeyler katabilirsiniz. Bakalım Blizzard bir sonraki projesinde ne gibi şeyler düşünüyor bekleyip göreceğiz.

Eğer Blizzard E-Spor uygulamasını yüklemek ve detaylı olarak incelemek isterseniz diye sizler için Android ve Apple linklerini aşağıya bıraktık. Uygulamanın bir çok kullanıcı tarafından oldukça iyi yorumlara sahip olduğunu sizlere belirtmekte de fayda var.

Playstore                             Appstore

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı