Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Borderlands 3 Oynanış Videosu Geldi

Borderlands 3 Oynanış Videosu Geldi

Ünlü oyun serilerinden biri olan Borderlands, birkaç aydır gündemde. Oyunun gündemde olmasının nedeni yeni yapımın kısa süre içerisinde piyasaya çıkacak olması. İlk oyunu ve ikinci oyununa göre biraz daha farklı bir yapıyla gelmesi beklenen yeni oyun Borderlands 3, şimdiden ilgi odağı olmayı da başardı.

Kısa süre önce serinin üçüncü oyununun şerefine ilk oyunun ve ikinci oyunun özel paketinin indirimli sunulduğunu görmüştük. Hatta Steam üzerinden süre sınırlı olarak oyunun tamamen ücretsiz paketlerinin sunulduğunu da gördük. Şimdi ise merakla beklenen yeni oyun için oynanış videoları yayınlandı.

Borderlands 3 Oynanış Videosu

Gearbox tarafından paylaşılan videoda önemli detaylar söz konusu. Öyle ki paylaşılan videolarda yeni karakterler ile ilgili bilgiler ortaya çıkıyor. Yayınlanan son videoda ortaya çıkan karakter de Zane the Operator karakteri oldu.

Yeni oynanış videosunda Zane karakteriyle ilgili olarak tüm detaylar açıklanıyor. İlk olarak karakterin hayatından bilgiler veriliyor. Buna göre Zan karakteri bir kiralık katil. Kiralık katil olarak görevini tamamlamaya hazırlanan Zane, emeklilik öncesinde son dönemlerini yaşıyor. Karakterin oldukça önemli yeteneklerinin bulunduğunu da ekleyelim.

İlk yeteneği hologram olan karakter, istediğiniz zaman hologramını oluşturabiliyor olacak ve bu hologram ile yer değiştirerek mevcut tehlikelerden kurtulmak mümkün olacak.

Hologram dışında karakterin bir de mini drone cihazı bulunacak. Oyun içerisinde en büyük yardımcılardan biri olması beklenen mini drone, istendiği zaman çıkarılacak ve karaktere ekstra bir ateş gücü sağlayacak.

Ekstra ateş gücü sağlayacak olan mini drone için de belli bir süre olacağını ekleyelim. Bunların dışında son olarak bariyer özelliğini göreceğiz. Bariyer özelliği de adından da anlayabileceğiniz gibi koruma sağlayacak.

Karakterin hasarlardan korunmasını sağlayacak olan sistem, hasar bonusunun da azalmasını sağlayacak. Tüm bu detaylarla beraber yeni karakterin oyunun başrollerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Çıkışını merakla beklediğimiz Borderlands 3 oyununun çıkış tarihinin de 13 Eylül olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Tüm platformlara çıkacak olan oyunun ne kadar beğeni toplayacağını zaman gösterecek.  

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı