Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Call of Duty Modern Warfare 2019 için Beklenen Açıklama

Call of Duty Modern Warfare 2019 için Beklenen Açıklama

Bu yılın en çok konuşulan oyunlarının başında yer almasını beklediğimiz Call of Duty Modern Warfare 2019 oyunu için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. FPS türünün en iddialı oyunlarından biri olması beklenen yapımın, başta savaş dinamikleriyle dikkat çekeceğini düşünüyoruz.

Ardı ardına gelen haberlerde bu konuda çok önemli adımların atılacağını gösteriyor. Sadece savaş yapısı değil, bunun yanında oyun modları için de bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde beta testlerinin ne zaman başlayacağı konusunda açıklamalar yapmıştık.

Şimdi ise Call of Duty Modern Warfare 2019 içerisinde yer alacak olan oyun modları için detaylar ortaya çıktı. Açıklamaya göre oyunda beklenen modlardan biri olarak Battle Royale modunu görmeyeceğiz.

Call of Duty Modern Warfare 2019 Battle Royale Modu Sunmayacak

Bilgi doğrudan yetkili isimden geldi. Şu sıralar beta hazırlıkları devam eden oyunun, Battle Royale modu için ilk açıklamayı, Infinity Ward çok oyunculu mod tasarım direktörü Joe Cecot yaptı.

Kendisine sorulan sorulara cevap veren ünlü isim, şu an için sadece ana çoklu oyuncu modu kullanıcıların karşısına çıkacak. Ana çoklu oyuncu modunun geldiği yapımda, battle royale için bir mod sunulmadığını göreceğiz.

Sadece oyunun resmi çoklu oyuncu modunun yer aldığını göreceğiz. İlk etapta çoklu oyuncu modu için destek sunacak olan yapım, sonrasında battle royale moduna sahip olacak mı olmayacak mı merak konusu.

Call of Duty Modern Warfare 2019

İlerleyen dönemde çoklu oyuncu modu desteğinin bulunması konusunda adımların atılabileceği düşünülüyor. Ancak şu an için özlediğimiz standart çoklu oyuncu modunun kullanıma devam edeceği açıklandı.

Call of Duty Modern Warfare 2019 çoklu oyuncu modunun ne kadar zengin olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen beta sürümünden sonra bu konuda da daha fazla bilgi elde etme şansımız olacak.

Daha önce tanıtılan Battle Royale modlarından sonra bu kez oyunda böyle bir mod bulunmayacak olması, geleneksel oyuncuları sevindirecek bir gelişme olarak gösterilebilir. Şu an için oyunda daha ne gibi değişiklikler olacağını merakla beklemekten başka seçenek yok.   

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı