Gamemast
CSGO Bedava Skin
Ana sayfa » İçerikler » CS:GO » CSGO Bedava Skin Alma Rehberi

CSGO Bedava Skin Alma Rehberi

CSGO Bedava Skin

CS:GO oyuncularının en büyük şikayetlerinden biri olan CS GO bedava skin alma konusunu bugün sizler için aydınlığa kavuşturacağız. CS GO bedava skin için yapmanız gereken belli başlı teknikler bulunuyor ve biz bu teknikleri belirli alt başlıklar altında inceleyip sizlere detaylıca anlatacağız. Sizde kendinize en uygun CSGO bedava skin alma yöntemini uygulayıp, CSGO skin sahibi olabilirsiniz.

CS GO Bedava Skin Alma

İncelediğimiz alt başlıklar altında sizlere belirli siteler vereceğiz ve bu sitelerden istediğiniz CSGO Skin’i bedavaya alabileceksiniz. O zaman hadi CSGO bedava skin alma taktiklerimizi anlatmaya başlayalım, öncelikle CSGO bet siteleri tabii ki.


 1. CSGO Bet Siteleri

CSGO Bedava Skin 2018

CS GO bet siteleri çok az da olsa bir miktar eşyası veya parası bulunan oyuncular içindir. Var olan paranızı ve eşyanızı siteye yatırırsınız ve belirli kumar oyunlarını oynayarak paranızı katlarsınız. Bu sayede daha iyi CSGO skin’lerine sahip olursunuz.

En çok oynanan ve kazandıran oyun CSGO skinleri için Rulet oyunudur. Eğer 2 TL veya daha fazla paranız bulunuyorsa (Size vereceğim kodları kullanarak, başlangıç olarak belirli bir miktar parayı ücretsiz alabilirsiniz) ve şansınıza güveniyorsanız, sizler için verdiğim bet sitelerine bakmanızda fayda var.

CSGO Skin Bet siteleri arasında belkide en iyisi ve en genişi diyebiliriz. Arayüzünün oldukça kullanılabilir ve türkçe olması nedeni ile Türkiye’de en çok tercih edilen CSGO Bet sitesidir. Sizlere vereceğimiz kod ile üye olarak 0.5$ yani 1.75 TL gibi bir para kazanabilir ve bunu katlamayı deneyebilirsiniz. Ayrıca her gün giriş yaparak 10 çip yani 0.1$ kazanabilirsiniz.

0.5$ Dolar Referans Kodu – 2HJW6F

Site Özelliği – Slot, Double, Crash, Rulet ve daha birsürü bet oyununu barındırıyor.

Site oldukça sade tasarıma ve kullanışlı bir yapıya sahip. Steam hesabınızı anında bağlayarak eşyalarınızı satabilir veya direk parayı aktarıp katlamaya başlayabilirsiniz. Yada kayıt olduktan sonra account bölümüne girip, rewards bölümünde ki referal kod kısmına GAMEMAST yazarak ücretsiz 5000 deneme çipine sahip olabilir ve kendinizi deneyebilirsiniz.. Türkçe chat bölümü de mevcuttur.

5$ Dolar Test Referans Kodu – GAMEMAST

Site Özelliği – Sadece Rulet


2. CSGO Kasa Açma Siteleri

CSGO Bedava Kasa Açma

Kasa açma sitelerine vereceğimiz kodları kullanarak üye olarak belirli miktarlarda para kazanabilir, ve bu kazandığınız paralar ile en küçük kasaları açıp silahlar kazanabilirsiniz. Ayrıca bu siteler yine parası bulunan oyuncular veya elinde işine yaramayan bir sürü silahı bulunan oyuncular için, silahlarını yatırarak daha iyi şeyler kazanma imkanı sağlıyorlar. Referans kodlarımız ile açarak küçük miktar bir para ile başlayabilir ve hemen kutu açabilirsiniz. CSGO bedava skin alma yöntemleri arasında en iyilerden diyebiliriz.

Hellcase diğer sitelere kıyasla Türkiye’de en popüler kutu açma sitesidir. Fiyatları ve oranları oldukça iyi ve oldukçada özellikli bir sitedir. Sizin için vereceğimiz kod ile 0.30$ kazanabilir ve anında basit kutulardan birini açabilirsiniz. Tasarımı oldukça iyi bir arayüze sahip olan Hellcase ayrıca türkçe dil seçeneği de sunuyor.

0.30$ Referans Kodu – gamemast

Site Özelliği – Kasa açma, kasa savaşı, güzel oranlar ve türkçe dil seçeneği

CSGO Live kasa açılımı siteleri arasında bir özelliği sayesinde sıyrılan nadir sitelerden. CSGO Live sitesinde kendi kasanızı oluşturabiliyor veya başka insanların oluşturduğu kasaları açabiliyorsunuz. Nası ya demeyin, kasaya silahları seçerek koyuyorsunuz ardından oranları ayarlıyorsunuz. Sitede bu oranlar ve silahlar için size bir fiyat biçiyor, isterseniz açıyorsunuz. Ayrıca ücretsiz sürekli deneme yapabiliyorsunuz ki buda sitenin en güzel özelliklerinden biri. Referans kodumuzu yazarak belirli bir miktar para ile başlayıp basit kutulardan açabilirsiniz.

0.40$ Referans Kodu – gamemast

Site Özelliği – Kasa oluşturma, iyi oranlar ve türkçe dil seçeneği


3. CSGO Upgrade Siteler

CSGO Bet Siteleri

CSGO Upgrade siteleride her ne kadar kumara yani bet sitelerine dahil olsada CSGO bedava skin açısından oldukça önemli bir yere sahip olduğu için ayrıca belirtmek ve açıklamak istedik. Upgrade sitelerinin genel mantığı, envanterinizde ki çöp eşyaları değerlendirmek veya iyileri çok daha iyi yapmak yani geliştirmektir. Silahınızı koyarsınız ve eğer şanslıysanız iki katı değerinde veya beş katı değerinde gibi değerlerden birine tıklayarak kazanırsınız. Böylece silahın fiyatının beş katı fazla olan bir silah sizin olur. CSGO bedava skin alma 2017 yöntemleri arasında Upgrade steleri önemli bir rol oynuyor.

CSGO Upgrade sitesi oldukça kullanışlı ve oranları iyi bir sitedir. Siteye verdiğimiz kod ile kayıt olarak 0.50$ yani 1.76 TL gibi bir para ile başlayabilirsiniz. Şimdiden herkese bol şanslar.

0.50$ Referans Kodu – gamemast

Site Özelliği – Güzel arayüz, hızlı kullanım ve iyi oranlar


4. CSGO Kutu Düşürme

CS GO Bedava Skin Kazanma

Bolca CS GO oynayarak ve level atlayarak oyunlarda silahlar ve kutular düşürebilirsiniz. Yada turnuva maçlarını izleyerek de kutu düşürebilirsiniz. Bunlar arasında en güncel olan kutular genellikle 1 – 1.5 TL gibi bir fiyata sahip oluyorlar. (Spektrum Kasası) Bunları satarak belirli bir miktar para toplayabilir ve sonrasında verdiğim sitelerde katlayabilirsiniz. Yada direk beğendiğiniz bir silahı pazardan satın alarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca son olarak söylemeliyim ki takas kontratı ile dandik silahlardan kurtulup iyi bir silah kazanma şansınız da bulunmakta. Bu yöntemler ile de CS GO bedava skin sahibi olabilirsiniz.


5. CSGO Bedava Skin 2018

CS GO Bedava Kasa Açma

CSGO bedava skin alma rehberleri arasında güncel olan çok az konu bulunuyor. Bunun sebebi önceden bazı sitelerden CSGO bedava skin alma çok kolaydı fakat şuanda bu oldukça zor. İyi skinlere sahip olmak istiyorsanız ya bir miktar skininiz olacak yada paranız, onun dışında hiç para harcamadan iyi bir skin sahibi olmak imkansız olmasada çok zor. Yani diğer sitelerde anlatılan saçma sapan sitelere Steam bağlayarak elinizde olanları da kaybetmeyin arkadaşlar, CS GO bedava skin alma bu kadar kolay değil, alsanız bile en ucuz ve dandik skinler oluyor ki bunları da zaten oyunlardan kazanabiliriniz.

CS GO Beleş Skin Alma

Benim sizler ile paylaştığım sitelerde şansınızı deneyebilir ve güzel skinlere sahip olabilirsiniz. Fakat unutmayın CS:GO bedava skin kazanıcam diye elinizdekinden de olmayın derim. Verdiğim yöntemler ile, CS GO bedava kasa açma, CS GO kolay skin kazanma, CS GO bedava skin alma, CSGO beleş skin gibi şeyleri şanslıysanız yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar rehberimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız, eğer faydalı olduysa ne mutlu bize. Yorumlarda başka siteler tavsiye edebilirsiniz veya başka teknikler söyliyebilirsiniz, herkese bol şanslar.


Paranızı kazandınız veya bir şekilde almaya karar verdiyseniz sizler için bir CS GO Skin Alma Rehberi oluşturduk. Tıklayarak ulaşabilir ve ucuz fakat güzel skinler görebilirsiniz.

CS:GO Ucuz Ama Güzel Skinler

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Sosyal Medya Hesapları