Gamemast

CS:GO Bir RPG Oyununa Dönüşmüş!

Counter Strike RPG

Çok sevilen ve birçok ülkede oynanan, E-Spor’un krallarından olan Counter Strike Global Offensive, bir RPG oyunu olsaydı acaba nasıl olurdu ? Çok garip bir soru değilmi, kimse büyük ihtimalle ortaya nasıl birşey çıkacağını hiçbir şekilde tahmin edemiyordur. Bizimde aklımızdan en ufak bir fikir geçmemişti bu fikri duyunca tabi. Ama zaten bu sorunun cevabını çekici kılan da bu değilmidir ?

CSGO RPG Modu

Bir reddit kullanıcısı olan ve aynı zamanda Youtube ile de uzun zamandır ilgilenen Clicky Crisp isimli Youtuber, bizler için oldukça farklı bir konsepte sahip bir video hazırlamış. Videonun içeriğinde kendi efsane flickshotları ve diğer hareketlerinden oluşan videoları editleyip, CS:GO’nun bir RPG oyununa dönüşmesini sağlamış. Nasıl yapmış bunu tabii merak ediyorsunuzdur. Bu öyle sandığınız gibi bir CS:GO modu değil tabii ki, dondurucu bomba, veya ultra jump gibi skiller de yok.

CSGO RPG

Sadece birkaç RPG oyunundan öğeleri bir araya toplayarak bir CS:GO videosuna editlemiş ve ortaya güzel birşeyler çıkarmış bu oyuncumuz. Fakat videoyu izleyince, canınız gerçekten ağır RPG oynamak çekiyor bizden söylemesi.

Videoda Runescape, World of Warcraft, Dark Souls 2, Skyrim, The Legend of Zelda oyunlarından birkaç efekti ve müziği CS:GO’ya monte eden Clicky Crisp, ayrıca kendi oluşturduğu birkaç öğeyi de videoya montajlamış. Ortaya gerçekten harika bir video çıkaran bu arkadaşı tebrik ediyor, ileride ki videolarını merakla bekliyoruz.

Ahmet Şenyiğit

Uzun zamandır oyunlar ile iç içe olan ve artık hakkında yazılar yazacak kadar yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünen bir öğrenci.

Gamemast.com Banner