Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Tanıtım » eFootball PES 2020 Ön Siparişleri Açıldı

eFootball PES 2020 Ön Siparişleri Açıldı

PES, en iddialı oyun serilerinden bir tanesi. Futbol oyunları içerisinde FIFA ile liderlik yarışı içerisinde olan yapım birkaç senedir geri planda kalıyor. Yeni oyunun ise bu dengeyi bozması bekleniyor. PES 2020 oyunuyla beraber yarışın yeniden başlayacağını iddia edenler var. Öyle ki oyunun adı bile değişti. Bu kez oyunun eFootball PES 2020 adıyla anıldığını görmek mümkün olacak.

Yeni isimle beraber yeni bir dönemi başlatacağı konusunda bilgiler paylaşılan eFootball PES 2020 oyununun yeniliklerinin neler olacağı konusunda açıklamalar yapılmıştı. Bu açıklamalar bir yana, yeni oyun için ön siparişlerin de açıldığı açıklandı.

eFootball PES 2020 Fiyatı Nasıl?

Bu kez oyunun PlayStore üzerinden ön siparişleri açıldı. Oyuncuların Türk Telekom servisi üzerinden satın alabilecekleri oyunun ön siparişleri için açıklanan fiyatları ve kullanıcılara neler verileceği gibi bilgiler de ortaya çıkmış oldu.

Oyunu ön sipariş üzerinden alan kullanıcılar için ne gibi ayrıcalıkların sunulacağı kısmından başlayalım. Oyunu ön sipariş üzerinden alarak erken erişim kazananlar My Club içerikleri kazanacak. İlk olarak MyClub için oyuncuların sunulduğunu göreceğiz. Ayrıcalıklı olarak sunulacak olan oyuncular şöyle;

  • 10 maç kiralık olarak gelecek İniesta
  • 10 maç kiralık olarak gelecek Ronaldinho
  • 10 maç kiralık olarak gelecek olan Messi
  • 1000 myClub coins
  • 3 Oyuncu için seçkin menajer 10 hafta
  • 3 oyuncu için kontrat yenilemesi 10 haftalık

eFootball PES 2020 ön siparişlerini alan kullanıcılar için verilecek olan avantajlar bunlar. Bunun dışında fiyatlar konusunda da bilgi vermek gerekiyor.

Eğer oyunun standart olarak sunulan versiyonunu tercih edecek olursanız, bu durumda ödemeniz gereken ücret 180 TL olarak açıklandı. Standart sürümünde dışında sunulan bir de özel sürüm bulunuyor.

Bu sürümü tercih eden oyuncular için ise biraz daha dikkat çeken bir fiyat karşımızda olacak. Bu sürüm için ödenmesi gereken ücret için ise 264 TL açıklaması yapılmış durumda. Yine özel versiyonu tercih eden kullanıcılar için de ekstra avantajlar söz konusu olacak.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı