Gamemast
En İyi Mobil Moba Oyunları
Ana sayfa » İçerikler » Liste » En İyi 6 Mobil Moba Oyunu

En İyi 6 Mobil Moba Oyunu

Vain Glory İnceleme

1. Vain Glory

Vain Glory listemizin birinci sırasında olmayı tamamı ile haketmiş bir mobil moba oyun bize göre. Çünkü diğer oyunlara nazaran tamamı ile kendi tasarım stillerini içeren, kendi özgün oynanış mekaniklerini, karakter tasarımlarını, dünya tasarımlarını ve tarzını içeren bu oyun, ciddi anlamda diğer mobil moba oyunlarından oldukça farklı.

Vainglory oynamayı bir kez denerseniz eğer kendinizi tamamı ile farklı bir evren içinde bulduğunuzu farkedeceksiniz. Bu evrendeki özgünlüğün yanı sıra oldukça kaliteli çizimler, grafikler ve dinamik oynanış yapısı Vainglory oyununu en iyi mobil moba oyunlar listemizin 1. sırasına yerleştiriyor. Tabi Vainglory’nin de bir eksisi bulunmuyor diyemeyiz. Bu eksi de kesinlikle karakter sayısı.. Hem kendine özgü hem kaliteli hemde oldukça fantastik karakterler kolay çıkmıyor demek ki. Vainglory oynanış videosu aşağıda sizlerle. Evet Vain Glor İnceleme yazımızın da sonuna gelerek listemizi bitiriyoruz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Eğer PC yani bilgisayar oyunları konusunda oynayacak oyun tavsiyesi arıyorsanız, Bağımlılık Yapan Oyunlar yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı