Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » FIFA 20 Kapak Görselleri Yayınlandı

FIFA 20 Kapak Görselleri Yayınlandı

EA Games iddialı oyunu için geri sayımı başlattı. Çok kısa bir süre sonra futbol serisinin yeni oyunu FIFA 20 yayınlanacak. Kısa süre sonra yayınlanacak olan yeni oyunun çıkışına bu kadar az süre kalınca, oyuna ilişkin de detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önce EA Games oyun için bazı yeniliklerden söz etmiş ve yeni bir video yayınlamıştı.

Bu kez ise oyunun paketlerinde yer alacak olan kapak görsellerinin belli olduğu açıklandı. Kapak görsellerinin neler olacağı ve hangi paketlerin sunulacağı da böylelikle kesinlik kazanmış oldu. FIFA 20 için paylaşılan kapak görsellerine ve firmanın hangi yıldızlarla anlaştığına geçelim.

FIFA 20 Kapak Yıldızları

Öncelikle oyunun paketlerinden söz etmek gerekiyor. Oyunun paketleri kısmında 3 farklı paket karşımıza çıkacak. İlk olarak Standart paketi göreceğiz. Bu ana paketin dışında bir de Champions paketinin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

İkinci paketin dışında bir üçüncü paket ise Ultimate paketi olacak. Üçüncü paket kısmında da yine birçok özel içeriğin sunulduğunu göreceğiz. Paketler konusunda bilgi verdikten sonra gelelim yer alacak olan futbolculara.

FIFA 20

Birkaç senedir oyunun kapak görsellerinde Ronaldo yer alıyordu. Bu sene durum değişiyor. Yeni kapak görsellerinde Real Madrid’e transfer olan Eden Hazard karşımıza çıkıyor. Yıldız futbolcunun oyun içerisinde özel içeriklerde de yer alacak yıldız futbolcu olacağını ekleyelim.

Bunun dışına ikinci paket kısmında ise Liverpool’un defans oyuncusunu görmemiz mümkün olacak. Liverpool’un yıldız isimlerinden biri olan Virgil Van Dijk, ikinci kapak resmini süsleyecek. Yine bu paket seçeneğini tercih eden kullanıcılar için özel olarak sunulacak olan içeriklerde de yıldız futbolcuyu görebileceğiz.

FIFA 20

Son paket kısmında da efsane isimlerden biri karşımıza çıkacak. Bu kez bir başka Real Madrid efsanesi olan Zinedine Zidane kapağı süsleyecek. 3 yeni paketle beraber oyunun 27 Eylül tarihinde piyasaya çıkacağını da hatırlatalım.

Kapakların da ortaya çıkmasından sonra oyun içi paketler için de yavaş yavaş detayların çıkması bekleniyor. Bu detaylar geldiği zaman paylaşmaya devam edeceğiz. Bakalım  FIFA 20 ne kadar iddialı bir oyun olacak?

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı