Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » FIFA 20 Kapalı Betası Başladı

FIFA 20 Kapalı Betası Başladı

EA Games’in en çok beklenen oyunlarından biri olan FIFA 20 için geri sayım başladı. Bir yandan oyunun yayınlanması için adım adım günler sayılıyor bir yandan ise oyunuun sürekli olarak yeni bir haberle gündeme geldiğini görüyoruz.

Son olarak yapımın içerisinde yer alacağı açıklanan sokak futbolu modu yayınlanmıştı. Sokak futbolu modunun yayınlanmasının ve bunun için bazı videoların paylaşılmasının ardından nasıl yeniliklerin geleceğinden söz ettiğimiz bir rehber yazısını paylaşmıştık. Şimdi ise FIFA 20 kapalı beta ile gündemde. Üstelik çok daha erken açılan kapalı betanın şimdiden ilgi odağı haline geldiğini de ekleyelim.

FIFA 20 Kapalı Beta

Öncelikle adından da anlaşılacağı gibi oyunun kapalı beta olarak sunulduğunu ekleyelim. Oyunun kapalı beta olarak geliyor olması, test sürecinin başladığını gösteriyor. Ancak herkese açık olarak beta yayınlanmamış oldu.

1 aydan daha uzun bir süre boyunca bu beta denemesinin de devam etmesini bekliyoruz. Beta denemelerinin ne zaman son bulacağı net değil ancak beta süreci tam olarak kurallara uygun olarak girmiyor.

Öyle ki kapalı beta içerisinde oyundan sahnelerin paylaşılması mümkün değil. Kapalı beta sürümünden bilgilerin paylaşılması yasak olmasına karşın sürekli olarak yeni oyun hakkında bilgiler sızıyor.

FIFA 20

Beta süresinden gelen bilgilere göre, FIFA 20 yepyeni menülerle beraber gelecek. Oyunda en büyük değişiklik Ultimate Team kısmında yer alacak. Öyle ki paketlerin animasyonlarının bile değiştireceği ortaya çıkmış durumda.

Paket açılışlarında yeni animasyonlar karşımıza çıkıyor ve bira daha eğlenceli bir sistem sunulmuş olacak. Daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunulmasını sağlayacak olan yeni dinamiklerin dışında, oyuna yeni futbolcu sevinçlerinin eklendiğini de ekleyelim.

Solucan dansı, güvencin dansı gibi yeni gol sevinçleri söz konusu olacak. Tüm bu yenilikleri oyunun çıkış yapmasının ardından göreceğiz.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı