Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Tanıtım » FIFA 20 Menajer Özelleştirme Sistemi Geliyor

FIFA 20 Menajer Özelleştirme Sistemi Geliyor

FIFA 19 serisinde elde edilen başarı sonrasında merakla beklenen FIFA 20 oyunu için geri sayım hızlandı. Elde edilen bilgilere bakacak olursak yeni oyun bu yıl içerisinde en iddialı yapımlardan biri olacak. Çok kısa bir süre önce oyun için fiyatların açıklandığından söz etmiştik.

Fiyatların açıklanmasının hemen ardından ise oyunun sistem gereksinimlerinin de açıklandığı konusunda bilgiler verilmişti. Tüm bunlar bir yana son olarak oyun modları için detaylar gelmeye başladı. Sokak futbolunu da yeniden sunacak olan yapımın bir diğer yeniliği ise özelleştirilebilir menajerler olacak. Bundan sonra menajerlik kısmına da önem vereceği açıklanan FIFA 20 için detaylara ve yeniliklere bakalım.

FIFA 20 Yeni Menajer Sistemi

Elde edilen bilgilere göre oyunda yer alan menajerler için tam anlamıyla özelleştirme sunulabilecek. Bu noktada oyuncular istedikleri düzenlemeyi yapabilecekler. Sadece menajerlerin yetenekleri konusunda özelleştirmeden söz etmiyoruz.

Bunun dışında karakter tipi kısmında da yenilikler olacak. Karakter tipi kısmında EA Games çok daha iddialı olarak geliyor. Seçeceğiniz menajerinizin saçını, ten rengini, gözünü, vücut yapısını kısacı hemen hemen her özelliğini kişiselleştirmek mümkün olacak.

FIFA 20

Bu özelleştirmenin ne gibi artıları olacağı konusunda detayları bilmek oldukça zor. Bunun için en azından demo sürümün yayınlanmasını beklemek gerekiyor. Bir yandan hikaye kısmında ayrıcalıklar sunan yeni yapımın bir yandan ise menajerlik kısmında yepyeni bir yönle karşımıza çıkması söz konusu olacak.

Yeni modun artıları ve özelleştirme artılarının neler olacağı konusunda detayları beklemek gerekecek. Oyun modları kısmında da eski seriye göre değişiklikler yapılacağını ve yeni oyunun çok daha detaylı modlar olacağını düşünüyoruz. Bu konuda da bilgiler geldiği zaman, yeni oyun için güncellemeleri ve yeni bilgileri yayınlayacağız.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı