Gamemast
FIFA 20 Pro Clubs
Ana sayfa » İçerikler » Haber » FIFA 20 Pro Clubs Özellikleri Neler Olacak?

FIFA 20 Pro Clubs Özellikleri Neler Olacak?

EA Games’in en başarılı oyunları arasında yer almasının yanında en iddialı futbol oyunlarından da biri olan FIFA serisi, şu sıralar yeni oyunuyla gündemde. Bu kez serinin FIFA 20 ile karşımıza çıktığını göreceğiz. Yeni oyunun özelliklerinin neler olacağı konusunda da detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak FIFA 20 Pro Clubs yapısı için bilgiler ortaya çıktı.

FIFA 20 Pro Clubs Değişecek

Aslında Pro Clubs, FIFA serisinin merak edilen ve en çok oynanan modlarından bir tanesi. Her ne kadar oynanış ve oyuncu sayısı yüksek olsa da FIFA 19 serisinde Pro Clubs modlarının çok da geliştirilmediğini görmüştük.

Geçen sene yenilenen oyunda bu mod için çok fazla yenilik sunmayan firmanın FIFA 20 Pro Clubs mod için ise önemli yenilikler hazırladığı ortaya çıktı. En büyük değişiklik görsel kısımda olacak. Artık oyuncular oluşturdukları karakterlerin saç stillerine kadar seçim yapabilecek.

Saç stilleri, dövme şekilleri, kullandıkları kramponlar olmak üzere hemen hemen her aksesuar için düzenleme yapılabilecek ve bu düzenlemeler yine kullanıcıların beğendikleri objeleri satın almasıyla gerçekleştirilecek. Bu kısımda çok önemli bir değişiklik olarak gösterebileceğimiz yeni aksesuar seçenekleri olacak.

FIFA 20 Pro Clubs

Bunun dışında oyuncuların oyun bölgeleri için de sonradan değişiklikler yapılabilecek. Oyuncu formalarının sonradan değişebileceği konusunda yenilikler sunacak olan mod içerisinde oyuncu pozisyon seçimleri de doğrudan performans kısmına etki edecek.

Artık fiziksel özellikleri arttırma kısmında çok daha dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer dayanıklılık ve hızlanma gibi özellikleri arttıracak olursanız, bu kısımda diğer özelliklerden fedakarlık yapmak zorunda kalabileceksiniz. Kısacası bir özelliği yükseltmeniz durumunda diğer özellikleri kaybetme durumuyla karşı karşıya kalabileceksiniz.

Kısacası FIFA 20 Pro Clubs modunda geliştirmeleri çok daha dikkatli bir şekilde yapmak gerekecek. Yenilenmiş olan aksesuarları göreceğimiz bunun yanında yenilenmiş olan oyuncu derecelendirmelerini göreceğimiz modun, animasyon geçişleri ve genel görsellerinin de değiştiğini görmek mümkün olacak. Bu değişiklikleri ne kadar ilgi göreceğini ise oyun çıktıktan sonra görmek mümkün olacak.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı