Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Rehber » FootLOL Epic Fail League Ücretsiz Nasıl Alınır?

FootLOL Epic Fail League Ücretsiz Nasıl Alınır?

Ücretsiz oyun kampanyalarına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Steam üzerinden düzenlenen kampanyalar bir yana artık farklı platformlar üzerinden de ücretsiz oyunların sunulduğunu görüyoruz. Bu yapımlardan birisi de FootLOL Epic Fail League oyunu oldu.

Yine Indiegala üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan oyun, bu alanda en iyi yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun ücretsiz olarak satın alınması için neler yapmamız gerektiğini bir kenara bırakacak olursak, oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğundan söz edelim. Sonrasında oyunu ücretsiz olarak almanız için yapmanız gerekenlerden söz edeceğiz.

FootLOL Epic Fail League Nasıl Bir Oyun?

Oyunda mini futbol sahasının sunulduğunu görüyoruz. Farklı tipte futbol oyunlarından biri olan FootLOL Epic Fail League oyunu, Rocket League oyunda olduğu gibi farklı tarzda sunulan futbol oyunlarından bir tanesi.

Mini sahada karşı oyuncularla rekabet içerisine girdiğiniz oyunda, çeşitli özel güçlerinizi kullanarak öne geçmeye çalışıyorsunuz. Her oyuncunun sahip olduğu takım içerisinde karakterlerin birçok özel yeteneğinin olduğunu da görüyoruz.

Oldukça eğlenceli olan oyunda, çeşitli modlar var ve bu modlara göre seçim yaparak kendi istediğini türden oyunu oynayabiliyorsunuz.

FootLOL Epic Fail League

Oyun hakkında kısa bir bilgi verdik ve FootLOL Epic Fail League mini oyunun tam olarak nasıl bir yapıya sahip olduğunu ele aldıktan sonra gelelim oyunun nasıl ücretsiz olarak alınacağı kısmına.

Burada yapacağınız işlemlerde yine Indiegala sitesi üzerinden. Oyunun yine bu bölümden ücretsiz olarak sunulduğunu görmekteyiz.

  • İlk olarak buradan oyunun bağlantısına gitmeniz gerekiyor.
  • Oyunun sayfasını açtıktan sonra Login To Add To Your Lıbrary bölümünün hemen altında yer alan Direct Download kısmına tıklamanız gerekiyor.
  • Bu kısma tıkladığını zaman oyun dosyalarının indirildiğini görmek mümkün olacak.
  • Oyun dosyalarının indirilmesinin ardından, arşiv içerisinde dosyaları çıkarmanız yeterli olacak.
  • Çıkardığınız dosyalar içerisinde FootLOL Epic Fail League oyununun kısayolunu bulmanız yeterli olacaktır.
  • Oyun kısayolunu bulmanızın ardından sadece tıklayarak oyuna girmek yeterli oluyor. Bunun dışında yapılacak herhangi bir işlem yok. İsterseniz indirdiğiniz dosyayı başka cihazlarınıza da yükleyebilirsiniz.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı