Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Hearthstone » Hearthstone Yeni Genişleme Paketi Knights of the Frozen Throne

Hearthstone Yeni Genişleme Paketi Knights of the Frozen Throne

Hearthstone’un yakın zamanda çıkacak olan genişleme paketi Knights of the Frozen Throne duyuruldu! Konu olarak Lich King ile ilgili detaylar içeren paketteki minyon ve herolar Lich King’in ölüm şövalyeleri olarak yer alacaklar. Hemen size detayları anlatalım.

24 Ağustosta kartlar açıklanmaya başlıyor ve en kısa sürede yayınlanacak olan genişleme paketi için ön sipariş verenlere bir kart arkalığı ödülü veriliyor. Ön sipariş fiyatı ise 50 $

Frostmourne Kart Arkalığı
Ön sipariş verenlere hediye edilecek kart arkalığı

Ayrıca oyuna yeni bir mekanik ekleniyor. Yeni mekaniğimiz Lifesteal, Lifesteal özellikli minyonlarda vurduğunuz damage kadar heronuzun canı doluyor. (TES Legends’dan çalınmış ama biz ses etmeyelim)

Hearthstone Lifesteal

Oyunda şu ana kadar üç adet kart türü bulunuyordu, bunlar minyonlar, büyüler ve silahlar olarak, şimdide bunlara bir yenisi ekleniyor. Hero kartları, evet aklınıza Jaraxxus’un geldiğini düşünüyorum ama bu öyle değil. Kartı oyuna sürdüğümüzde size yeni bir hero power kazandırıyor, eğer zırh özelliği varsa zırhını ekliyor ve battlecry uyguluyor. Aşağıdaki görsel ile ne olup olmadığını daha net anlayabilirsiniz.

Deathstalker Rexxar Hero Kartı
İlk hero kartımız olan Deathstalker Rexxar

Hearthstone bu kez arkasından gelen rakiplerini farkedip güzel bir çalışma yapmış. Yeni genişleme hem kart paketi hemde adventure şeklinde geliyor. Birbirinden zor 8 boss bulunmakta ve sonuncusu olan Lich King’i yenebilirseniz bir Legendary kart kazanıyorsunuz. Üstelik bu solo adventure tamamen ücretsiz. Kart paketlerini ise aynı sistemle ön sipariş olarak veya geldiğinde marketten alabileceksiniz.

Knights of the Frozen Throne Heroları
Knights of the Frozen Throne Bossları

Knights of the Frozen Throne Adventure

Yeni paket Knights of the Frozen Throne ile gelecek olan haritayı da aşağıdaki görselde net şekilde görebiliyoruz. Olmuş fakat çok da ilgi çekici değil açıkçası. Atmosfer için diyecek söz yok ama oldukça başarılı yaşatılmış.

Knights of the Frozen Throne Haritası
Knights of the Frozen Throne Haritası

Genişleme Paketine Ait Diğer Görseller;

Hearthstone Knights of the Frozen Throne


Hearthstone Yeni Genişleme Paketi


Knight of the Frozen Throne

Son olarak kendi yorumumuzuda katalım. Bizce bu genişleme paketi ile Hearthstone rakiplerini yine alt etmeyi başarmış gibi görünüyor. Lich King oldukça hayranı olan ve çok sevilen bir figür, bunu kullanarak ve birçok yenilik getirerek oldukça büyük bir paket oluşturmuş, oyunu bırakmış olan benim bile dikkatimi çekmeyi başarmıştır.. Blizzard asla kalitesinden şaşmıyor ve işlerine son kalite ile devam ediyor. Gwent ve TES Legends’dan ileride ne gibi ataklar gelecek bekleyip göreceğiz fakat işleri çok zor bunu onlarda biliyorlar 🙂

Şimdi sizi garip itici konuşma stili ve ses tonuna sahip biri ve yanında ise oldukça cool arkadaşı ile muhtemelen 2 Blizzard çalışanının Knights of the Frozen Throne genişleme paketi hakkındaki detayları konuştuğu video ile başbaşa bırakıyoruz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz, İyi seyirler.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Sosyal Medya Hesapları