Gamemast
HOTS Garrosh Hellscream
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Heroes of the Storm’un Yeni Kahramanı Garrosh Hellscream!

Heroes of the Storm’un Yeni Kahramanı Garrosh Hellscream!

Blizzard’ın uzun zamandır açık olan ve kendine ait tüm oyun evrenlerinden şampiyonlarını bir araya topladığı MOBA oyunu Heroes of the Storm, dün sosyal medya hesaplarında oyuna gelecek yeni karakter ile ilgili detayları paylaştı. Oyundaki yeni karakterimiz World of Warcraft evreninden, Horde birliğinin savaşa düşkünlüğü ile tanınan büyük lideri Garrosh Hellscream.

Hearthstone’da da bir sınıf kartı olarak da ayrıca geçen Garrosh son zamanlarda Blizzard oyunlarında çok ön planda tutuluyor. Grommash Hellscream’in oğlu olan ve Horde klanının büyük savaş şefi olan Garrosh çok zeki, güçlü ve bir o kadarda cesur bir lider karakter. Alliance klanına gerçekten çok zor zamanlar yaşatan Garrosh Hellscream bakalım Heroes of Storm’da nasıl bi etki bırakacak göreceğiz.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı