Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Genel » İşte Call of Duty MW Oynanış Videosu ve Yeni Bilgiler

İşte Call of Duty MW Oynanış Videosu ve Yeni Bilgiler

FPS oyunu denildiği zaman, gözünüzde canlanan ilk oyunlardan birisi Call of Duty serisi olacaktır. Kimi zaman dünya savaşlarını konu alan kimi zaman bağımsız bir hikaye ile karşımıza çıkan yapım, en uzun oyun serileri arasında da yerini koruyor. Belli aralıklarla yeni oyunuyla gündeme gelen yapımın bu kez  öne çıkmasını sağlayan Call of Duty MW oyunu.

Yeni oyun için belli aralıklarla bilgi veren yapım şirketi son olarak oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan yeni video, bu kez hikaye moduna yönelik detayları ortaya çıkarmadı.

Zaten uzun süredir konuşulan hikaye modundan farklı olarak bu kez hem oyunun yapısı hem de çoklu oyuncu modları için detaylar verilmiş oldu. Hatta bu kez özel bir versiyon olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz 2V2 Gunfight modunun sunulduğunu görüyoruz.

Call of Duty MW Sürprizleriyle Gelecek

Infinity Ward tarafından yapılan açıklamaya göre çoklu oyuncu modu da en az hikaye modu kadar iddialı olacak. Çoklu oyuncu modlarından biri olacak olan 2v2 Gunfight modunun ciddi bir mücadeleyi de ortaya koyacağı kesin.

Daha önce piyasaya sürülmüş olan oyun yapısından biraz daha farklı bir yapı olarak karşımıza çıkacak olan yeni modun, CS GO mantığını ortaya çıkardığını da söylemek yanlış olmaz.

Yayınlanan videoda yeni mod için 5 dakikalık bir oynanış görüyoruz. Oyuncuların birbirlerine karşı ne kadar iddialı bir mücadele içerisine gireceğini gösteren mod bir yana, çıkış tarihi gibi konularda da açıklamalar var. Buna göre oyunun 25 Ekim tarihinde satışa çıktığını görmek mümkün olacak.

25 Ekim tarihinde çıkacak olan yapım her platforma gelecek. Sadece PC sürümü sunulduğunu görmeyeceğiz. Bunun yanında hem Xbox oyun konsolları için hem de PS4 konsolları için destek sunulacak. Fakat burada bir artı daha olacak.

Her ne kadar farklı platformlar için çıkış yapılacak olsa da yapımın çapraz platform desteğinin olduğunu da görmek mümkün olacak. Bu yönü Call of Duty MW oyunu için çoklu oyunu modunun öne çıkmasını sağlayacak.  

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı