Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » İşte Mortal Kombat 11’in Karakteri Nightwolf

İşte Mortal Kombat 11’in Karakteri Nightwolf

Bir efsane haline gelen Mortal Kombat oyunu, son olarak Mortal Kombat 11 serisiyle karşımıza çıkmıştı. Daha iyi grafikler ve daha iyi oynanış dinamikleriyle dikkat çeken yeni oyun, çok iddialı gelmiş ve yapım bir hayli öne çıkmıştı. Mortal Kombat 11 oyununun elde ettiği bu başarıyla beraber oyunun sürekli olarak güncelleneceği konusunda da açıklamalar yapılmıştı.

Sürekli olarak güncellemeler alacak olan oyunun, DLC paketleriyle de destekleneceği açıklanmıştı. Merakla beklenen DLC paketleri için de ilk paylaşımlar yapılmaya başlandı. Son olarak efsane karakter olarak karşımıza çıkan Nightwolf karakterinin oyuna dahil edileceği bir DLC paketi duyuruldu.

Mortal Kombat 11 Yeni Karakteri Geliyor

Oyuna eklenecek olan yeni karakter Nightwolf olacak. Oyuna eklenecek olan yeni karakter aslında çok da yeni değil. Bu karakter efsane haline gelmiş olan karakterler arasında.

Bir Kızıldereli soyundan olan Nightwolf, efsanevi hayvanlardan güç alıyor. Özellikle ulu kurdun gücünü kullandığını bildiğimiz karakter, ilk olarak 2011 yılında piyasaya sürülen oyunda yer almış ve aynı oyunun hikaye kısmında ölerek oyundan çıkarılmıştı.

Görünen o ki söz konusu karakterin etkisi Mortal Kombat 11 üzerinde gitmemiş. Yeniden hikayeye dahil edilen bir nevi geri dönüş yapan karakter, yine özel hareketleri ve efsanevi hayvan ruhlarını da kullanmaya devam edecek.

Özellikle ulu kurdun gücünü kullanarak rakiplerini alt etmesini beklediğimiz karakterimiz için yeni bir DLC yayınlanacak. Yayınlanacak olan yeni DLC paketiyle beraber karaktere erişmek mümkün olacak.

DLC paketinin yayınlanacağı tarih ise 13 Ağustos olarak açıklandı. 13 Ağustos sonrasında yeni karakteri tamamen görmek mümkün olacak. Muhtemelen hikaye kısmı için de bir güncelleme yapılacak.

Yeni karakter sonrasında güncellemelerin de gelmeye devam edeceğini ekleyelim. Tabii ki şu an için yeni karakter gelip gelmeyeceğini bilemiyoruz.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı