Gamemast
League of Legends Taktik Savaşları Modu
Ana sayfa » İçerikler » League Of Legends » League of Legends Taktik Savaşları Modu Düzenlemesi Geldi

League of Legends Taktik Savaşları Modu Düzenlemesi Geldi

MOBA oyunları içerisinde açık ara en çok oynanan oyunlardan biri olan League of Legends için yeni bir düzenleme yapılmıştı. Oyuna biraz daha canlılık kazandırmak isteyen yapımcılar, özel bir oyun modunu kullanıma sunmuştu. Bu kararla beraber League of Legends Taktik Savaşları Modu kullanıma girdi.

Farklı oynanış yapısı ve otomatik savaş modlarıyla öne çıkan yeni mod, bir anda Twitch yayıncıları arasında da en popüler oyunlardan biri olmayı başardı. Bir mod olarak isteneni veren yapımın, tüm bu artısına rağmen belli bir süre için kullanımda kalacağı biliniyordu.

İşte Riot Games tarafından yapılan son duyuru League of Legends Taktik Savaşları Modu için beklenen haberin verilmesini sağladı.

League of Legends Taktik Savaşları Modu Kalıcı Oldu

Yapılan açıklama sonrasında League of Legends Taktik Savaşları Modu için beklenen düzenlemenin yapıldığı ve bu modun artık kalıcı bir mod olarak oyunculara sunulacağı açıklandı.

Modun belli bir süre sınırı olmayacak. Süre sınırından sonra oyuna erişim kapatılmayacak. Artık oyuncular istedikleri zaman bu oyun moduna girerek oynayabilecekler. Kalıcı olarak modu görmek ve istenildiği zaman oynamak mümkün olacak.

Bunun için düzenlemelerini yaptığını açıklayan Riot Games tarafından sevindirici haberler de gelmeye devam etti. Firma tarafından yapılan açıklamalar sonrasında bir de güncellemenin geldiği belirtildi. Buna göre moda, oyunda yer alan kahramanların da eklenmesi sağlanacak.

League of Legends Taktik Savaşları Modu

Oyunda yer alan 4 kahramanın oyuna ekleneceğini açıklayan Riot Games, bu kahramanlar için isim vermeyi de unutmadı. Buna göre oyuna eklenecek olan karakterler Jayce, Vi, Jinx ve Camille olacak.

Kahramanların oyuna eklenmesi için ise bir süre daha beklemek gerekecek. Şu an için bu yeni karakterlerin oyunun test sunucularına eklendiği ancak testlerin bir süre daha devam edeceği açıklandı.

Testlerin tamamlanacağı ve League of Legends Taktik Savaşları Modu için yeni içeriklerin yayınlanacağı sürüm ise 9.16 sürümü olarak duyuruldu. Bunun için tarih de verildi. 16 Ağustos tarihinde oyuna güncelleme gelecek. Yeni güncelleme gelince, detayları paylaşacağız.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı