Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » League Of Legends » League of Legends’ın Yeni Kahramanı Neeko!

League of Legends’ın Yeni Kahramanı Neeko!

League of Legends yeni şampiyon çıkacağı konusunda üstü kapalı bilgilendirmeler yapmış olsa da, kimsenin tahmin etmediği türde bir şampiyonun vadiye kapılarını açtı diyebiliriz. Doğa ve yanıltmaca yani ilizyon ögelerini bir araya toplayarak yeni bir işe imza atan Riot, oldukça özgün, karakteristik ve zevkli bir şampiyonu oyuncularına sunmuş. Gücünü doğadan ve rakiplerini şaşırtmaktan alan bu şampiyon, bizler tarafından şimdiden sevildi diyebiliriz. O kadar bahsettik, öyleyse şimdi anlatmaya koyulalım. İşte yeni şampiyonumuz Neeko ile tanışın!

Neeko İnceleme

Neeko hakkında Riot Games tarafından kısa süre önce yayınlanan önizleme videosu, oyuncuları oldukça heyecanlandırmış görünüyor. Bu yayınlanan video ardından League of Legends Türkiye sitesi üzerinden karakterin tanıtımı detaylıca yayınlandı. Neeko hakkında hikaye bilgileri, yetenek açıklamaları, videoları, zorluk değerleri ve diğer detaylar oyunculara sunularak yeni karakterin tam olarak çıktığı Riot Games tarafından duyuruldu.

Bu karakterimiz videodan gördüğümüz üzere kesinlikle sağlam bir ilizyonist. Skilleri daha çok rakibini yanıltmaya ve şaşırtmaya yönelik. Zaten “Meraklı Bukalemun” olan lakabından da anlamış olmalısınız ki oyunda siz değerli vadi oyuncularını bolca sinir edecek bir şampiyon. Kendini kopyalama, takım arkadaşı ile yer değiştirme, onun kılığına bürünme gibi farklı konsept skilleri bulunan Neeko hakkında yorumlar da oldukça iyi diyebiliriz.

Neeko Skiller

Oyuncular tarafından LeBlanc, Shaco tarzı bir şampiyon olarak görülen Neeko, ayrıca Zoe karakterine benzemesi ile de oyuncuların dikkatini çekiyor. Ayrıca değerli vadi vatandaşları bu şampiyonun, oyuncuları çok sinir edeceğinden de sık sık bahsediyorlar. Bize göre de bu yanıltmaca yetenekleri sayesinde yeri geldiği zaman klavye yumruklatacak cinsten bir şampiyon olduğunu söylememiz gerek.

Sizler için Neeko hakkında kısaca bahsettik eğer detaylı bilgi almak isterseniz League of Legends orijinal sayfasından Neeko hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Önizleme videosunun yanı sıra sizler için birde Gameplay videosu bırakmak istedik, aşağıdan kısa fakat harika bir gameplay videosuna ulaşabilir ve Neeko’nun oyun içinde nasıl bir şampiyon olduğu hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Vadide herkese bol şanslar!

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Sosyal Medya Hesapları