Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Rehber » Myrne The Quest Oyunu Nasıl Ücretsiz Alınır?

Myrne The Quest Oyunu Nasıl Ücretsiz Alınır?

Oyun dünyasında sunulan kampanyalara alışmaya başladık. Eğer oyun seçmiyor ve hemen her oyunu oynamaktan keyif alıyorsanız, belli aralıklarla erişebileceğiniz birçok ücretsiz oyun kampanyası oluyor. Kimi zaman Steam üzerinden kimi zaman Epic Games üzerinden kimi zaman da çeşitli oyun platformları üzerinden ücretsiz oyunlar sunulduğunu biliyoruz.

Bu kampanyalara son olarak eklenen ise Myrne The Quest oyunu oldu. Bir devam niteliğinde olan oyunun, bir süredir ücretsiz oyun kampanyalarıyla gündeme olan IndieGala üzerinden ücretsiz olarak sunulduğunu ekleyelim. Merak eden kullanıcılar için Myrne The Quest oyununun nasıl ücretsiz olarak alınabileceğinden söz edeceğiz.

Myrne The Quest Ücretsiz Alma

Oyunu ücretsiz olarak satın alabilmek için ilk gerekliliğin IndieGala hesabı olduğunu ekleyelim. Eğer hesabınız yoksa, ücretsiz olarak üyelik hesabı açmanız gerekiyor.

Üyelik hesabınızı ücretsiz olarak alabilmeniz için mail hesabı üzerinden, hesap bilgilerini girmek yeterli olacaktır. Bunun dışında Myrne The Quest oyununu nasıl alacağınıza geçelim. Yapacağınız işlemler oldukça basit işlemler.

Myrne The Quest
  • İlk olarak IndieGala oyun sayfası üzerinden oyun için oluşturulmuş olan sayfaya girmeniz gerekiyor. Oyun sayfasına giriş yapmak için direk olarak burayı kullanabilirsiniz. Verdiğimiz bağlantı üzerinden oyunun sayfasını açmak mümkün olacaktır.
  • Sayfanın alt kısmına doğru inin ve hemen alt kısımda yer alan Login To Add To Your Lıbrary kısmına gelmeniz gerekiyor.
  • Fakat bu kısmı kullanmayacağız. Bu kısım oyunu hesap kütüphanenize eklemek için bazı seçeneklerin bulunduğu kısımda.
  • Buranın hemen altında yer alan “Direct Download” yazısına tıklamanız gerekiyor.
  • Butona tıkladığınız zaman, oyunun arşiv dosyası için indirme işlemi başlayacaktır.
  • Oyunun arşiv dosyasının da indirilmesi tamamlanmasının ardından Myrne The Quest oyunu için işlem tamamlanmış olacak.
  • Burada 120 MB gibi bir indirme yapılacağını ekleyelim. 120 MB indirmenin ardından arşiv dosyasının cihazınıza yüklendiğini göreceksiniz.
  • Yapmanız gereken The Quest arşiv dosyasını çıkarmak olacak. Arşiv dosyasını çıkarmanızın ardından, oyunun simgesine çift tıklayarak oyuna erişmeniz yeterli olacak. Bunun için ekstra bir işleme ve yüklemeye gerek yok.   

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı