Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Overwatch Sigma Karakteri Tanıtıldı

Overwatch Sigma Karakteri Tanıtıldı

Oyun dünyasının iddialı yapımları arasında yer alan Overwatch için geçtiğimiz günlerde özel bir güncelleme yapılacağı ortaya çıkmıştı. Daha önce paylaştığımız bilgilerde de konuya ilişkin bilgiler vermiştik ama güncelleme resmi olarak duyurulmamıştı. İddialara göre oyuna yeni karakterler gelecekti ve bu karakterin adının da Sigma olduğunu görecektik. Beklendiği gibi oldu ve Overwatch Sigma karakterinin resmi olarak tanıtımı gerçekleştirildi.

Overwatch Sigma Karakteri

Konunun temeli dünya kupası etkinliğine katılan Meksika takımına dayanıyor. Takım üyeleri eşleştirme sırasında yanlışlıkla Overwatch Sigma karakterinin ortaya çıktığından söz etmişti. Fakat bu bilginin doğruluğu bir türlü kanıtlanmamıştı. Şimdi ise beklenen oldu ve resmi olarak oyunun karakteri ortaya çıkmış oldu.

Yapım Overwatch Sigma karakteri için yeni bir video bile yayınladı. Summer Games etkinliği kapsamında karşımıza çıkan yeni karakter için bir hikayenin paylaşıldığını da ekleyelim. Paylaşılan hikayeye baktığımız zaman oldukça ilgi çekici bir karakterle karşı karşıya kalacağımızı net bir şekilde görüyoruz.

Blizzard tarafından paylaşılan videoda yer alan detaylara göre, tam olarak çılgın bir karakterle karşı karşıyayız. Evrenin sırlarını çözmek adına çalışmalar yapan ve bu çalışmalar sırasında kendi yeteneklerini de arttıran bir astrofizikçinin konu edindiği yeni karakter, bir nevi fizik kurallarının avantajlarını kullanıyor.

Oldukça dikkat çekici bir zırla beraber gelen Overwatch Sigma karakterinin tam olarak özelliklerinin neler olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen bunun için etkinlikler sırasında açıklamalar yapılacaktır. Özellikle karakterin yerçekimi özelliğinin detaylı olarak açıklanması bekleniyor.

Paylaşılan videoya baktığımız zaman karakterimizin yerçekimi kontrol edebildiğini görüyoruz. Bunun dışında bir detay daha var. Sigma karakteri için zaman kavramının da farklı işlediği görülüyor.

Zaman kavramının ve boyut kavramının farklı işlediği karakterin özellik detayları için de yakın zaman bir açıklama yapılacaktır. Şimdilik paylaşılan videoda yer alan detaylar bu şekilde. Dilerseniz video ile sizleri baş başak bırakalım ve yeni karakteri biraz daha yakından tanımanızı sağlayalım.  

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı