Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Plants vs. Zombies 3 Erken Kayıt Nasıl Yapılır?

Plants vs. Zombies 3 Erken Kayıt Nasıl Yapılır?

Farklı yapısı, oynanış kısmında sunduğu artılar ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken Plants vs. Zombies serisinin yeni oyununun hazırlıklarının tamamlandığını biliyoruz. Uzun süredir yeni oyunun ne zaman geleceği üzerine sorular soruluyordu. Daha önce paylaştığımız yazılarda bu konuda detaylı bilgileri paylaşmıştık. Plants vs. Zombies 3 yapımının çıkış tarihinin açıklanması bir yana, şu sıralar oyunun erken kayıtlarının da açıldığı açıklandı.

Merakla beklenen Plants vs. Zombies 3 oyununun ne zaman çıkış yapacağını hala net olarak bilemiyoruz ancak oyunun erken kayıtlarının açıldığını söylemek gerekiyor.

PC ya da konsol platformu için değil ancak mobil platformlar için erken kayıt açıklaması yapıldı. Hemen Plants vs. Zombies 3 oyununun erken kayıtlarının nasıl yapılacağı konusunda rehberimize geçelim.

Plants vs. Zombies 3 Erken Kaydını Yapmak

Oyunun Android üzerinden erken kayıtlarının açıldığını belirtelim. Erken kayıtların açılmasının ardından PopCap Games tarafından erken kayıtların yapılması için bazı şartlar sunulduğunu da eklemek gerekiyor. Hemen gerekliliklerden söz edelim.

Gereklilikler: Gereklilikler konusunda ilk bilmeniz gereken oyunun istediği Android sürümü. En az Android 6 işletim sistemi kullanan en düşük Galaxy 7 akıllı telefonlarına sahip olmanız gerekiyor. Bir yandan Android sürümü Android 6 ve üzeri olacak bir yandan ise akıllı telefonunuz Galaxy 7, eşdeğeri ya da üstü bir akıllı telefon modeli olmalı.

Plants vs. Zombies 3

Bunun dışında herhangi bir gereklilik olmadığını ekleyelim. Oyunu eklemek için ise Google Play hesabına girmeniz ve oyunlar bölümünden Plants vs. Zombies 3 Pre Alpha sürümünü bularak kayıt oluşturmanız gerekiyor. Burada önemli olan nokta, Pre versiyonun henüz deneme versiyonu olduğu.

Erken kayıt oluşturan kullanıcılar oyunu deneyecekler. Bu aşamada geri bildirimlerin gönderilmesi gerekiyor. Geri bildirimlerden elde edilen değerlendirmeler sonunda, oyunun geliştirme aşamasında da ilerleme yolu değiştirilecek.

Şu an için erken erişimde olan oyunun hala kesin çıkış tarihinin bilinmediğini de ekleyelim. Plants vs. Zombies 3 yapımı için erken kayıtların ise kullanıcı kontenjanı sınırlamalı olduğunu da eklemek gerekiyor.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı