Gamemast

Playerunkown Battleground’s İçin Yeni Skinler Duyuruldu

Uzun zamandır Steam listelerinin başından düşmeyen ve şu aralar oldukça popüler olan Battle royal oyunu Playerunkown Battleground’s yani PUBG, nerdeyse her gün yeni güncellemeler ile yeni haritalar, hata çözümleri ve özelleştirme seçenekleri gibi geliştirmeler alıyor. Oyunun yapımcısı Bluehole Studio gelecek 3 Ağustos tarihi için bir DLC yani ek paket çıkacağını duyurdu.

Bu çıkacak olan ek paket tamamen karakterlerimizin dış görünüşünü değiştirmeye yarıyan birbirinden güzel skinler mevcut. Kadın karakterler için 4 erkek karakterler için ise 3 skin çıkacağını belirten Bluehole Studio ayrıca skin görsellerini de şimdiden yayınladı. Yukarıda ki galeriden çıkış yapacak olan skinleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Skinlerin 2 tanesinin bir kutuda diğer eşyalar ile beraber çıkabileceğini söyleyen yapımcılar diğer 5 skine ise 2,5 $ vererek sahip olacağımızı açıkladılar.

Oldukça farklı tasarımlar ile oyuncuların dikkatini çeken birbirinden güzel skinler gerçekten parasını sonuna kadar hakediyor diyebiliriz.

PUBG Skinleri

Oyun için ayrıca yeni bir silah ekleneceği ve birinci şahıs görüş yani FPS modu ekleneceğinide belirten Bluehole Studio, 3 Ağustos için oldukça büyük değişiklikler olacağını söyledi.

Ayrıca oyuna yeni eklenecek çöl temalı harita için hala vakit olduğunu söyleyen yapımcılar, çıktığında sıkıntısız ve kaliteli bir atmosfere sahip olması için bu sürenin oldukça normal olduğunu savundular.

Her geçen gün oyuna farklı bir güncelleme ve yenilik getiren Bluehole Studio, bakalım PUBG için ileride ne gibi değişikliklere gidecekler bekleyip göreceğiz. Açıkçası erken erişimden çıktığında nasıl bir oyuna sahip olacağımızı gerçekten çok merak ediyoruz.

Gelen bu paket için hazırlıklarınızı yapmanızı öneririz çünkü skinler gerçekten oldukça güzel görünüyor.

Playerunkown Battleground's

Ahmet Şenyiğit

Uzun zamandır oyunlar ile iç içe olan ve artık hakkında yazılar yazacak kadar yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünen bir öğrenci.

Gamemast.com Banner