Gamemast
Playstation Plus Aralık 2018
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Playstation Plus Aralık 2018 Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus Aralık 2018 Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus Oyunları


Playstation Plus Aralık 2018


Playstation Plus, her geçen ay abonelerine birbirinden güzel oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Playstation Plus Aralık 2018 Oyunları listesinde ise birbirinden güzel iki oyun, Playstation oyuncuları ile buluştu ve yorumlar oldukça pozitif diyebiliriz. Yine geçen ay verilen oyunlar gibi, bu ay verilen oyunlar da oyuncular tarafından büyük beğeni topladı. Şimdi sizlere bu oyunları kısaca tanıtalım ve Playstation Plus dünyasının cömertliklerinden kısaca bahsedelim.


PS Plus Aralık Oyunları

1. SOMA

Nörolojik bir deneyin ardından kıyamet sonrasında sular altında kalmış bir araştırma tesisinde uyandığınız bu bilim kurgunun korku dolu dünyasını keşfedin. Kendinizi korumak için hiçbir silaha sahip olmadan arızalı ancak tehlikeli robotlarla dolu karanlık bir ortamı keşfedin. SOMA’nın klasik korku taktikleri ve şaşırtıcı hikayesi size insan olmanın ne demek olduğunu sorgulatacak.

Oyunun PS Plus sitesi üzerinde ki tanımı oldukça açıklayıcı olsa da bizde birkaç fikir belirtelim oyun hakkında. SOMA sizleri, sürükleyiciliği, akıcılığı gibi faktörlerin yanında, en çokta atmosfer başarısından yakalıyor. Kendinizi gerçekten oyunun içinde gibi hissetmenizi sağlıyor, her duyguyu iliklerinize kadar işliyor. Oldukça güzel bir hikaye barındıran SOMA, bize göre kesinlikle kulaklıkla ve dikkatle oynanması gereken başarılı bir yapım.

Market üzerinde 128.00 TL olan bu oyunu PS Plus Aralık ayında ücretsiz olarak oyuncular ile buluşturuyor. Belirtilen bilgilere göre 4 Aralık itibari ile cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyun, 1 Ocak tarihine kadar indirilebilir durumda olacak. Fazla vakit geçirmeden Playstation Plus kullanıcıları bir an önce indirmeye baksınlar diyor ve sonra ki oyunumuza geçiyoruz.


Playstation Plus Aralık 2018

2. ONRUSH

ONRUSH aksiyon dolu, yer çekimine meydan okuyan arcade türü yarışların dönüşünü müjdeliyor. Olağanüstü hız, sınırsız eğlence ve harika görselleri bir araya getiren ONRUSH, her zaman aksiyonun merkezinde hissedeceğiniz bir yarış oyunu. Bu oyunda amaç tarzını ve yeteneklerini konuşturmak ve rakiplerini saf dışı bırakman.

Yine oyunun, orijinal açıklamasını sizlere verdikten sonra bizlerde ufak bir açıklama yapıp, yazımızın sonuna gelelim. Onrush, SOMA kadar derinlemesine bir oyun olmasada ciddi anlamda vakit geçirebilecek, mükemmel grafiklere ve ciddi anlamda akıcı bir oyun tarzına sahip harika bir yarış oyunu. Revolt oyununu bizlere andıran Onrush, grafiksel olarak oyuncuları tatmin ederken, bir yandan da heyecanlandırıyor. Oldukça hızlı oyun yapısında saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacak, gittikçe daha da fazla hırs yapacaksınız.

Codemasters Software tarafından piyasaya sürülen oyun 299.00 TL gibi yüksek bir fiyata sahip. 2018 Aralık ayı itibari ile bu bir hayli pahalı oyun da PS Plus üyeleri ile ücretsiz şekilde buluşuyor. SOMA için geçerli kurallar, aynı şekilde Onrush içinde geçerli olup indirme tarihi 4 Aralık, son indirme tarihi ise 1 Ocak olarak belirtilmiş.


Playstation Plus Oyunları Hakkında

Son zamanlarda Sony oldukça güzel ve pahalı oyunlar ile oyuncuları buluşturarak oyuncuların dikkatini çekiyor. Yine geçen ay olduğu gibi bu ayda yakında PS Plus üyeliği için zam geliceği söylentileri dolaşsa da, diğer söylentiler ise Yılbaşı için her ne kadar güzel oyunlar olsa da yeterli olmadığı yönünde. Umarız Sony bir daha ki özel günleri hesaba katıp, ona göre oyunlar seçer ve biz oyuncuları mutlu eder diyoruz.

Değerli yorumlarınızı ve eleştirilerinizi yorumlar bölümümüzde bekliyoruz. Bu aylık Playstation Plus Kasım 2018 oyunları listemiz bu kadar, görüşmek üzere.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Sosyal Medya Hesapları