Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Tanıtım » PS4 Tournaments Challenger Series Turnuvası Başlıyor

PS4 Tournaments Challenger Series Turnuvası Başlıyor

Oyun konsolları alanında lider konumda olan Sony, yeni oyun konsollarını geliştirme sürecinde. PS5 oyun konsollarının tanıtımını merakla bekliyoruz ancak eski konsollar içinde yolun sonu gelmedi. Öyle ki eski konsol sahipleri için de sürekli olarak yeni haberler duyuruluyor. Son olarak PS4 Tournaments: Challenger Series turnuvasının duyurulduğunu gördük.

Doğrudan Sony tarafından düzenlenecek olan turnuva, PS4 serisine sahip olan kullanıcıları yeniden konsollara bağlayacak. Öyle ki etkinlik kapsamında binlerce hatta milyonlarca oyuncu bir araya getirilecek. Şimdiden oyuncuların turnuvaya ilgisi ise oldukça fazla. Dilerseniz hemen turnuva hakkında detaylara geçelim.

PS4 Tournaments: Challenger Series Neler Sunacak?

Her zaman düzenlenen turnuvalardan önemli bir farkın olduğunu söyleyerek başlayalım. Bu fark doğrudan ülkemiz oyuncularını ilgilendiriyor. Öyle ki diğer turnuvalarda olduğu gibi sonradan turnuvaya katılım ya da sadece izleme gibi bir sistem olmayacak.

Bunun yerine ülkemiz oyuncularının da doğrudan katılım gösterebileceğini ekleyelim. Üstelik sunulan oyunlar da yeni çıkış yapmış olan oyunlar olduğu için, çok daha eğlenceli bir turnuva karşımıza çıkmış olacak.

Yeni yapımların bulunduğu bir turnuva sunulması büyük bir ayrıcalık olacak. Ayrıca süre konusunda da çok daha uzun bir süre sunulduğunu söyleyelim.

PS4 Tournaments Challenger Series

İlk oyun Mortal Kombat 11 olarak açıklandı. Oyuncular ilk olarak bu oyunda mücadele edecek ve en iyi olma çabası gösterecek. Hemen sonrasında ise Battlefield 5 oyunuyla yarış devam edecek.

Turnuvanın en çok heyecan kazandıracağı oyun ise FIFA 20 olacak. Hemen sonrasında FIFA 20 gelecek ve yarış devam edecek. Son oyun ise Warface olacak. İlk olarak sezon sistemi kullanılacak. PS4 Tournaments: Challenger Series için sunulan oyunları oynayarak kendinize bir sıralama alacaksınız.

Sonrasında bu sıralamalara göre gruplama yapılacak. Yapılan gruplama sonrasında oyuncuların eleme usulüyle yükseldiğini görmek mümkün olacak. Oyuncular tüm bu yarış içerisinde elde ettikleri sıralamalara göre hediyeler kazanacak. Şu an için turnuvalara kayıt olmanız için etkinlik sayfasından kayıt açmanızın yeterli olduğunu ekleyelim.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı