Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » PUBG Erangel Haritası için Güncelleme Geldi

PUBG Erangel Haritası için Güncelleme Geldi

Son yılların en çok konuşulan oyunu olan PUBG, şu sıralar 4.sezonuyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir yandan mobil için yayınlanan güncellemelerin gündeme geldiği oyunda, bir yandan ise PC sürümü için yenilikler yapılıyor. Bu noktada son olarak PUBG Erangel Haritası için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Oyunun ilk haritalarından biri olması nedeniyle oldukça önem verilen haritalardan biri olarak karşımıza çıkan Erangel haritası için yayınlanan güncelleme ise oldukça dikkat çekici. Öyle ki yayınlanan güncelleme ile görsel kısımda önemli değişiklikler karşımıza çıkıyor.

PUBG Erangel Haritası Güncellemesi Neler Sunuyor?

Güncelleme sonrasında ilk harita olarak karşımıza çıkan haritanın görsel kısımda yenilendiğini görüyoruz. Görsel kısımda tamamen yenilenmiş olan haritanın, doku değişiklikleri, bazı merkezler için önemli tasarım değişiklikleri, yeryüzü grafik kısmında yapılan değişiklikler gibi değişiklikler karşımıza çıkıyor.

Birçok savaş bölgesinin neredeyse tamamen yenilendiğini görmek mümkün oluyor. Yeni bir harita sunulması yerine, mevcut haritanın güncellenmesi iyi bir stratejik hamle olarak gösterilebilir.

Zaten yayınlanan sürüm notlarında da bu detayların üzerinde durulduğunu ve PUBG Erangel Haritası için değişikliklerin vurgulandığını söylemek yanlış olmayacaktır.

PUBG Erangel Haritası

Sadece mevcut düzen için bir güncellemenin söz konusu olmadığını ekleyelim. Yani sadece var olan merkezler için görsel bir düzenleme söz konusu değil. Bunun dışında yeni yapılar ve yeni merkezlerin de oyunun içerisine eklendiğini söylemek gerekiyor. Yani harita içerisinde gezerken yeni siper merkezleri ve yeni yapılarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yeni haritanın, yeni püf noktalarını keşfetmek adına birkaç kez bu haritada oyun oynamak gerekecek. Değişiklik ciddi seviyede olduğu için ilk etapta farklılıklar oyununuzu etkileyebilir.

Bu değişikliklerin dışında silah dengeleri için de bir düzenleme söz konusu olacak. Haritalarda silah bulunan merkezlere çok daha dengeli bir yerleşim sunulmuş durumda. Artık çok daha dengeli silahlara ulaşmak mümkün olacak.

Güç seviyesi olarak hemen hemen aynı düzeyde silahların kullanılmasına özen gösterilecek gibi duruyor. PUBG Erangel Haritası için yayınlanan güncellemenin genel sistem kararsızlıklarını da giderdiğini ekleyelim.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı