Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Playerunkown Battleground's » PUBG Mobile Erangel 2.0 Görüntüleri Paylaşıldı

PUBG Mobile Erangel 2.0 Görüntüleri Paylaşıldı

Kısa süre önce PUBG oyunu için bir dizi yeniliğin geleceğinden söz etmiştik. Yayınlanacak olan yeni güncellemenin ilk olarak harita sisteminde değişiklikler yaptığını görmek mümkün olacak. Daha önce paylaştığımız yazıda da bu konuda bilgiler vermiştik. Bunun hemen sonrasında bu kez PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası ortaya çıktı. Yine ana harita üzerinde değişiklikler yapılacağını gösteren PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesinin görüntüleri de yayınlandı.

PUBG Mobile Erangel 2.0 Değişiklikleri Neler Olacak?

Yeni oyun güncellemesiyle beraber PUBG Mobile Erangel 2.0 haritasının değiştiğini görmek mümkün olacak. Daha önce paylaştığımız yazımızda ana oyunda nasıl değişikliklerin yapılacağından söz etmiştik. Yeni çatışma alanları ve yeni siperlerin sunulduğu dile getirdiğimiz harita için yeni detaylar paylaşıldı.

Bu kez Mobile Erangel 2.0 için yeni görseller yayınlandı. Görseller beklenen değişikliği tam olarak ortaya çıkarmış oldu. PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesi için tamamen yeni bir harita geleceğini görmüştük.

Görsellerde tam olarak bunu doğrulamakta. Görsellere göre haritada değişen çok bölge var. İlk olarak Yasnaya Polyana bölümünün yenilendiğini görüyoruz.

PUBG Mobile Erangel 2.0

Bunun dışında Prison bölümünün bulunduğunu da ekleyelim. Görselleri yayınlanan bir başka mekan ise Mylta Power alanı. Tüm bu alanlar için yenileme çalışmaların yapıldığını da ekleyelim. Paylaşılan görsellere baktığımız zaman ise Mobile Erangel 2.0 grafik tasarımının çok daha iyi olduğunu görüyoruz.

Modellemeler biraz daha iyi yapılmış ve bunun karşılığında mekanlar için yeni dinamikler kullanılmış durumda. Çok kısa bir süre içerisinde yayınlanması beklenen yeni güncellemenin bir sürprizi daha olacak.

Tüm harita değişiklikleri ve tüm mekan değişiklikleri bir yana, bu kez firmanın The Walking Dead yapımıyla bir ortaklık sunduğunu görmek mümkün olacak. Tencent tarafından yapılan açıklamaya göre The Walking Dead ile ortaklık yapılacak ve bu ortaklığın neticesinde haritada zombilerle karşı karşıya kalabileceğiz.

Bunun için detaylar açıklanmış değil. Güncelleme yayınlandığı zaman bu konuda kesin bilgileri elde etme şansını bulacağız. Şimdilik sadece yayınlanan görüntülerle yetinmek gerekiyor.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı