Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Genel » PUBG Nations Cup Tarihi ve İzleme Yöntemleri

PUBG Nations Cup Tarihi ve İzleme Yöntemleri

PUBG oyununun ne boyuta geldiğini söylemeye gerek yok. Sadece Battle Royale oyunları içerisinde değil, genel olarak oyun dünyasında adını duyuran ve öne çıkan bir yapımdan söz ediyoruz. Bu denli büyüyen ve bu denli öne çıkan yapım için e-spor turnuvaları da alışılmış durumlardan bir tanesi. Son olarak PUBG Nations Cup için gün saymaya başladık.

Kısa süre önce detayları açıklanan etkinlikte, birçok ünlü isim yer alacak. Hal böyle olunca, etkinliğin nasıl izleneceği ve tam olarak ne zaman düzenleneceği gibi konularda merak edilmeye başlandı.

Bu noktada detayların belli olduğunu ve tarihlerin açıklandığını ekleyelim. Hemen merak edenler için PUBG Nations Cup tarihlerinden ve izleme yollarından söz edelim.

PUBG Nations Cup Nasıl İzlenir?

Bu kez etkinliğin düzenleneceği ülke Güney Kore olarak açıklandı. Güney Kore’nin başkenti olarak bilinen Seul’de düzenlenecek olan etkinlikte, dediğimiz gibi birçok ünlü takım ve birçok ünlü oyuncu yer alacak.

Bu kez etkinlikte toplamda 16 takımın mücadele edeceği açıklandı. Aslında 16 rakamı çok yüksek bir rakam değil. Yine de bir nebze geri planda kalmaya başlayan PUBG e-spor mücadeleleri için iyi bir rakamdan söz ediyoruz.

PUBG Nations Cup

Bunun dışında maçların saati konusunda da bilgi verelim. Yapılan açıklamaya baktığımız zaman maçların 9 Ağustos tarihinde başlayacağı ve Türkiye saatiyle sabah 10:30 itibariyle maçların başlayacağını görüyoruz.

Maçları izlemek için ise resmi sayfayı takip etmeniz yeterli olacaktır. Burada yer alan bağlantı üzerinden sayfayı takip etmeniz yeterli.

Toplamda her takımın 5’er maç yapacağını ve FPP modunun geçerli olacağını ekleyelim. 500 bin dolar ödül dağıtılacak olan turnuvaya katılan sporcular, 2 harita içerisinde mücadele edecek. Bunun dışında ek bir kural olmadığını söylemek gerekiyor. PUBG Nations Cup sonrasında da yine Ekim ayı içerisinde bir turnuva daha yapılacağını hatırlatalım.  

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı