Gamemast
PUBG Tekrar İzleme

PUBG’ye Tekrar İzleme Modu Geliyor

PUBG’ye Tekrar İzleme Modu Geliyor..


Oyunun geliştirme ekibinin lideri olan Breanden Greene ya da daha bilinen adıyla PlayerUnknown önümüzdeki 4 veya 5 ayın planlamasını yaptıklarını ve bunun üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Oyunun 2D ve 3D tekrar modları nasıl olacak peki bunu açıklayalım. 2D tekrar modunda oyun hareketleri ve aksiyonları temel alınırken, 3D tekrar modunda ise zamanı yavaşlatmadan tutun, sinematik ve kamera açılarına kadar pek çok seçenek sunacak.

PUBG Tekrar Modu

Bu sayede Youtuber kesim kitlesine daha kaliteli videolar veya diğer içerik üreticileri daha iyi görseller sunma şansı yakalayacak. Tabii ki Playerunkown Battleground sadece bu yenilik ile kalmıyor. Arka planda çalışan sürüsüyle insan ile Zombi modu, çapraz platform birleşimi ve daha birçok özelliği daha oyuna sokarak sektörde lider olmayı amaçlıyor.

Tüm bunlara ek olarak oyunun hikaye modu ve yeni haritalar üzerinde çalışmalarda hiç durmadan tam gaz devam etmekte. Şunu söylemeliyiz ki, bu oyun parasını gerçekten sonuna kadar hakediyor.

Ahmet Şenyiğit

Uzun zamandır oyunlar ile iç içe olan ve artık hakkında yazılar yazacak kadar yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünen bir öğrenci.

Gamemast.com Banner