Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Liste » Steam İndirim Haftası Alınabilecek En İyi 3 Oyun

Steam İndirim Haftası Alınabilecek En İyi 3 Oyun

Oyun dünyasının en etkili platformlarından biri olan Steam, son yıllarda popülerliğini iyiden iyiye arttırmaya başladı. Valve yapımının son yıllarda durdurulamaz yükselişiyle beraber sürekli yeni kampanyalar da sunulmaya başladı. Oyuncuları sevindirecek olan Steam İndirim Haftası da bu kampanyalardan biri oldu.

Bu hafta boyunca devam etmesi beklenen İndirim Haftası kapsamında indirme giren oyunlar, oyuncuları bir hayli sevindirecek gibi. Öyle ki iddialı yapımların ciddi fiyat düşüşüyle gündeme geldiğini görmek mümkün oldu.

Bu yazımızda da sizler için İndirim Haftası kapsamında alınabilecek en iyi 3 oyunu derledik. Hemen tavsiyelerimize geçelim.

Steam İndirim Haftası Önerilerimiz

Listemize geçmeden önce toplamda 1000-1500 oyunun indirime girdiğini belirtelim. Bu oyunlar içerisinde hoşunuza giderek büyük küçük birçok yapım olacaktır. İlla bizim önerilerimizle sınırlı kalmayın.

Euro Truck Simulator 2

Bir simülasyon tutkunuysanız, mutlaka Euro Truck oyununu duymuşsunuzdur. Sürekli olarak güncellenen ve sürekli olarak yeni içeriklerle genişletilen oyunda, şehirler ve hatta ülkeler arası taşımacılık yapıyorsunuz.

Steam İndirim Haftası

Sizi bir tır şoförü olarak hissettirecek olan oyunun hala çeşitli DLC paketleriyle zenginleştirildiğini de belirtmek gerekiyor. Sürekli yeni tırların ve sürekli yeni haritaların yer aldığı oyun, Steam İndirim Haftası kapsamında önerilerimiz arasında yer alıyor.

İndirimli Oyun Fiyatı: 9,75 TL

Darksiders III

Ölümcül Günah peşinde koştuğunuz oyunda, 7 ana günahı yakalayıp bu günahları yok etme peşinde koşuyorsunuz.

Steam İndirim Haftası

Bilimkurgu serilerinden biri olan yapımın, aksiyon yönü de bir hayli dikkat çekiyor. Sadece Fury karakterini yönettiğimiz serinin üçüncü oyunu değil, tüm serinin indirimde olduğunu da ekleyelim.

İndirimli fiyat: 91 TL

MotoGP 17

Motor yarışı tutkunları için en iyi oyunlardan biri olan MotoGP serisi, hem grafiksel açıdan hem de oynanış açısından bir hayli başarılı yapımlar arasında.

Steam İndirim Haftası

Her ne kadar MotoGP oyunu 2 sene önce satışa çıkan bir oyun olsa da, Steam İndirim Haftası kapsamında sunulan fiyat oldukça uygun bir aralıkta. Bu nedenle eski olmasına rağmen söz konusu oyunu seçiyoruz.  

İndirimli Fiyat: 12,50 TL

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı