Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Steam Sonbahar İndirimleri Resmi Olarak Başladı!

Steam Sonbahar İndirimleri Resmi Olarak Başladı!

Steam Sonbahar İndirimleri


Steam’in her sene yaptığı ve ciddi anlamda doyurucu indirimler ile oyuncuların gönlünü çaldığı sonbahar indirimleri bugün resmi olarak başladı! Bir an önce istek listenizi kontrol etmenizi öneririz çünkü istediğiniz oyunlardan birçoğu indirime girmiş olabilir. Bugün başlayıp 27 Kasım akşamı saat 9’da bitecek olan indirimler 5 gün boyunca oyuncuları oldukça mutlu edecek gibi görünüyor şimdiden.

Ülkemizde bozulan kur dengesi ve diğer ekonomik sıkıntılar sebebi ile bir hayli bozulan oyuncu psikolojileri böyle indirimler ile tekrardan düzeliyor diyebiliriz. Maalesef ki ülkemizde 500 liraya kadar varabilen oyun fiyatları, oyuncuları ciddi anlamda sıkıntıya sokarken aynı zamanda Torrent kullanımını da bir o kadar arttırıyor. Hal böyle olunca indirim haberleri oyuncuları olması gerekenden çok daha fazla mutlu ediyor normal olarak. Sizlere bu müjdeli haberi anlattığımıza göre şimdi birkaç Steam sonbahar indirimlerine giren oyundan söz edelim.


Frostpunk

  • Frostpunk

Frostpunk son zamanlarda çıkan oldukça kaliteli oyunlardan biridir. Oyuncular tarafından oldukça iyi yorumlar alan Frostpunk ödül üstüne ödül alan ve Metacritic puanı 84/100 olan toplu hayatta kalma oyunudur. Halkınızı olabilecek tüm şartlara hazırlayıp hayatta tutmaya çalışan ve bazı seçimler yapıp kişiliğinizin şekillendiği bu oyun için yapılan indirimden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

İndirim Oranı: %33

Eski Fiyat: 50 TL

Yeni Fiyat: 33.50 TL


Farcry 4

  • Farcry 4

Oldukça beğenilen Farcry 3 oyunundan sonra bu başarıyı aynen devam ettiren Farcry 4 çok sevilen bir oyun olsa da, fiyatlar biraz can yakıcıydı. Fakat Steam sonbahar indirimleri ile büyük bir indirime giren Farcry 4 oyununu kesinlikle siz oyunculara tavsiye ediyoruz. Böylesine bir indirimi bir daha zor yakalarsınız.

İndirim Oranı: %75

Eski Fiyat: 154 TL

Yeni Fiyat: 38.50 TL


The Crew 2

  • The Crew 2

İlk çıktığı zamanlarda pek de hoş karşılanmasada sonraki güncellemeleri ile oyuncuların gönlünü çelen, yorumları kötüden iyiye döndüren The Crew 2, her türlü aracı sürebildiğiniz ister açık dünya ister single olarak oynayabileceğiniz mükemmel bir araç kullanma oyunudur. İndirim gerçekten oldukça iyi olduğu için sizlere tavsiye etmek istedik

İndirim Oranı: %60

Eski Fiyat: 209 TL

Yeni Fiyat: 83.60 TL


Graveyard Keeper

  • Graveyard Keeper

İndie oyun severler için tanıtmak istediğimiz Graveyard Keeper, ortaçağ zamanlarında bir mezarlık işletme simülatörü diyebiliriz. Fakat oyun bu kısa açıklamamızdan çok daha geniş ve eğlenceli. Ayrıca oyuncular tarafından Stardew Valley oyununu andırdığı da söyleniyor. Zaten ucuz olan oyun fiyatı Steam sonbahar indirimleri ile birlikte tam olarak albenisi olan bir fiyat haline gelmiş.

İndirim Oranı: %30

Eski Fiyat: 32 TL

Yeni Fiyat: 22.40 TL


Steam En İyi İndirimler

Sizlere tanıttığımız bu oyunların dışında ise yüzlerce oyun Steam sonbahar indirimlerinde. Bu oyunlar arasında CS:GO, Euro Truck Simulator, Endless Space 2, Cities Skyline, Getting Over İt, Assasins Creed Origins, Rocket League, The Long Dark, GTA 5, Witcher 3: Wild Hunt gibi oyunlarda bulunuyor. Eğer daha fazlasını görmek istiyorsanız Steam uygulaması yada internet adresinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Umuyoruz ki indirim bitmeden istediğiniz oyunlara sahip olabilirsiniz.

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Gamemast Reklam Alanı

Ahmet Şenyiğit

Birbirinden farklı bir çok çeşit oyun oynayarak büyüdüm. RPG ve CCG oyunları oynamak en büyük zevklerimden biridir ayrıca büyük Tolkien ve World of Warcraft hayranıyım. Kendi sitem olan Gamemast.com adresinde sizler için en kaliteli içeriği sunmak amacı ile buralardayım.

Sosyal Medya Hesapları