Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » League Of Legends » Taktik Savaşları Yeni Minik Efsaneler

Taktik Savaşları Yeni Minik Efsaneler

MOBA türünün en iddialı yapımı olarak karşımıza çıkan LOL oyununun, en çok tutan modlarından birisi Taktik Savaşları modu oldu. Oyunun modunun bu kadar tutmasındaki ana neden, otomatik savaşlar ve oyunculara sunulan bu otomatik savaşların eğlenceli yapısı. Bir hayli ilgi çeken mod, o kadar ilgi çekti ki Riot Games oyun için yeni bir karar aldı.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Taktik Savaşları haberimizde de bu konudan söz etmiştik. Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında LOL Taktik Savaşları modunun, kalıcı hale getirildiği konusunda bilgiler verilmişti. Bilgilere göre artık oyuncular istediği zaman moda erişim sağlayabileceklerdi.

Taktik Savaşları için Yeni Karakterler

Oyunun modunun sürekli hale getirildiğinin açıklanmasının hemen ardından, yine bu mod için yeni düzenlemeleri yolda olduğu konusunda da bilgiler verilmişti. İlk olarak oyuna yeni mini karakterler geleceği açıklanmıştı.

Beklendiği gibi oldu ve oyunda yer alan 6 minik kahramanın yanına, 3 yeni minik kahraman daha ekleneceği açıklandı. Bu kez test sunucularında ortaya çıkan yeni karakterlerin hangileri olduğu konusunda da detaylar ortaya çıkmış oldu.

Taktik Savaşları

Paylaşılan bilgilere göre oyuna eklenecek olan yeni minik kahramanlar; Yeşim Genişyüzgeç, Mücevherli Koruyucu, Ay ışığı Sahinkuyruk olacak. Oyuna eklenecek olan 3 yeni karakterin yanında, diğer 6 karakter için de düzenleme yapılacağı konusunda bilgiler paylaşıldı.

Toplamda 9 minik kahramanın yer aldığını göreceğimiz oyunda, güncellemenin 14 Ağustos tarihinde geleceğini de ekleyelim. Oyuna eklenecek olan güncellemenin daha ne gibi değişiklikler sunacağı konusu da kesin değil. Sadece yeni kahramanların gelmesi beklenmiyor.

Bunun dışında yeni bazı oyun modları ve yeni oyun içi düzenlemelerin de gelmesi bekleniyor. Oyuna eklenecek olan güncellemenin detaylarından söz edeceğiz. Güncelleme yayınlandıktan sonra bilgileri elde etmek şansımız olacak. Taktik Savaşları için güncelleme yayınlandığı zaman sitemizden paylaşacağız.   

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı