Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Ücretsiz Borderlands Game of the Year Enhanced Müjdesi

Ücretsiz Borderlands Game of the Year Enhanced Müjdesi

Steam’i sürekli olarak takip edenlerdenseniz, Valve tarafından belli aralıklarla çeşitli kampanyalar düzenlendiğini mutlaka görmüşsünüzdür. Yaz indirimleri, hata indirimleri, hafta sonu indirimleri gibi sürekli olarak kampanyalar öne çıkıyor. İşte bu şekilde öne çıkan kampanyalardan birisi de ücretsiz oyun kampanyaları. Ücretsiz oyun kampanyaları için son sürpriz ise Borderlands Game of the Year Enhanced.

Borderlands oyununun şu an için en güncel ve en geniş kapsamlı paketi olarak gösterebileceğimiz Game of the Year Enhanced, çok kısa bir süreliğine olsa bile tamamen ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

Borderlands Game of the Year Enhanced Ücretsiz Oldu

Valve tarafından yapılan açıklama sonrasında oyunun Steam üzerinden ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı. Yapımı ücretsiz olarak almak için yapacağını işlemler ise oldukça basit. Hatta ücretsiz olarak oyunu elde etmek için sadece bir Steam hesabınızın olması yeterli.

Steam hesabınız üzerinden Game of the Year Enhanced sayfasına gitmeniz ve oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Ana oyunun üzerine ek paketlerin ve DLC paketlerinin eklendiği sürüm olarak gösterebileceğimiz oyun, tamamen sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak sunuldu. Yani oyunda herhangi bir sınır yok.

Fakat ücretsiz sürüm için süre sınırı söz konusu. Her ne kadar oyunda herhangi bir sınır olmasa da Borderlands Game of the Year Enhanced ücretsiz sürümünün sadece hafta sonu için geçerli olduğunu ekleyelim.

Borderlands Game of the Year Enhanced

Hafta sonu boyunca oyunu denemeniz için sunulmuş bir kampanya söz konusu. Bunun dışında, hafta sonu kampanyasının geçmesiyle beraber oyun yeniden 64 TL üzerinden satışa çıkacak.

Tabii ki bu pakete tüm DLC ve diğer ek paketlerin ekli olduğunu belirtelim. Fiyatı bunun için biraz yüksek gelebilir. Oyunun ücretsiz olarak sunulan versiyonuna erişmek isterseniz, direk olarak bu bağlantı üzerinden Steam sayfasına gidebileceğinizi de ekleyelim.

Şu an için oyunun indirmesine başlamak mümkün. Ücretsiz sürüm süresi kısa olduğundan, Steam üzerinden indirme erkenden açılmış oldu. Yaklaşık 25 GB’a yakın bir alan istendiğini de belirtmeden geçmeyelim. Tabii ki bu alan yükleme sonrasında gelen alan olarak karşımıza çıkıyor. İndirme miktarı bu kadar yüksek değil.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı