Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Ücretsiz For Honor Müjdesi

Ücretsiz For Honor Müjdesi

Steam ile Epic Games arasındaki yarış devam ediyor. İki firma arasındaki yarışta öne geçmek için ardı ardına adımlar atılmaya başlanıyor. Bu alanda en büyük yarışın ücretsiz oyunlarla beraber sürdürüldüğünü görüyoruz. Çok kısa bir süre önce Steam tarafından ücretsiz oyun haberi verilmiş ve yeni bir adım atılmıştı. Şimdi ise Epic Games For Honor oyunu için haber verdi.

Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre For Honor oyunu kısa süreliğine olsa da ücretsiz hale getirildi. Oyun için yapılan açıklama oldukça net. Steam tarafından gelen ataklara cevap olacak olan adımın detaylarından söz edelim.

For Honor Ne Kadar Süre Ücretsiz?

Aslında bu yönde kampanya haberlerine alışmaya başladık. Özellikle For Honor oyunu bu konuda dikkat çeken oyunlardan bir tanesi. Daha önce Steam tarafından da oyunun ücretsiz sürümünün yayınlandığı duyurulmuştu. Yine kısa süreli olarak ücretsiz olarak yayınlanacağı açıklanan Ubisoft yapımının, o dönem bir hayli ilgi gördüğünü gördük.

Online oynanabilen bir oyun olmasıyla öne çıkan yapım için bu kez Epic Games harekete geçti. Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre bu ayın 2’si ile 9’u arasında oyunu ücretsiz olarak indirebileceksiniz. 1 hafta boyunca oyunun ücretsiz olarak indirildiğini görmek mümkün olacak.

9 Ağustos sonrasında ise yine oyunun eski fiyatlarına geri döneceği açıklandı. Bu süreç içerisinde oyunu indiren kullanıcılar ise ücretsiz oynama hakkında sahip olacak.

For Honor

İlgiyle karşılanan ve grafikleri dikkat çeken Ubisoft oyununun fiyatının ise 74 TL olduğunu belirtelim. Tabii ki bu fiyatlar paket seçeneklerine göre değişiklikler gösteriyor.

Oyunun standart sürümünü almak isteyen kullanıcıların 74 TL ödeme yapması gerekiyor. Bunun dışından diğer paketi almak isteyen kullanıcıların ise 154 TL gibi bir ödeme yapması gerekiyor.

Ücretsiz olarak verilen versiyonun da tahmin edebileceğiniz gibi standart versiyon olduğunu ekleyelim. Standart versiyonun dışında ek paketlerin de bulunduğu diğer versiyonu satın almak için yine ödeme yapmanız gerekiyor. Son olarak oyunun Epic Games sayfasını da paylaşalım. Buradan sayfaya ulaşabilirsiniz.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı