Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Haber » Ücretsiz Limbo Oyunu Nasıl Alınır?

Ücretsiz Limbo Oyunu Nasıl Alınır?

Oyun dünyasında yeni bir yarış var. Oyun platformları içerisinde en öne çıkan olma çabasının sunulduğunu görüyoruz. En büyük çekişme ise Epic Games ile Steam arasında yaşanmakta. Oyun platformlara arasında ilk sırada yer alan Steam için yeni rakip olarak gösterilen Epic Games, şu sıralar kampanyalar düzenleyerek öne geçmeye çalışıyor. Bu kez Ücretsiz Limbo kampanyası duyuruldu.

Oyunun ücretsiz olarak sunulmasıyla beraber oyuncuların yeniden ilgisinin Epic Games platformuna yöneldiğini söylemek gerekiyor. Şimdi kullanıcıların merak ettikleri konu ise Ücretsiz Limbo oyununun nasıl alınacağı. Hemen bu konuda da bilgiler verelim.

Ücretsiz Limbo Oyunu Nasıl Alınır?

Oyunun ücretsiz sürümünü elde etmek için hızlı davranmak gerekiyor. Öyle ki firma tarafından yapılan açıklamada süre sınırlaması olduğu belirtildi. Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için 25 Temmuz tarihine kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

25 Temmuz tarihinde sonra oyunun yeniden ücretli olarak satışa çıkacağını ve satış fiyatının da 18 TL olacağını eklemiş olalım. Ücretsiz Limbo sayfası konusunda detaylara geçiş yapmadan önce oyunun yapısından da kısaca söz edelim.

Siyah beyaz grafikleri ve özenle modellenmiş olan karakterleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyun, macera türünün en iyi yapımları arasında yer alıyor. Oyun boyunca karakterinizi engellerden kurtarmak ve çeşitli zorlukları aşmanız gerekiyor.

Oyun konusunda detayları paylaştıktan sonra Ücretsiz Limbo oyununa erişmek için neler yapmanız gerektiğinden söz edelim. Bunun için yapacağınız işlemler oldukça basit. Tek yapmanız gereken Epic Games sayfasından oyunu kütüphanenize eklemeniz.

Ücretsiz Limbo

Bunun için oyunun Epic Games sayfasınız ziyaret edebilirsiniz. Sayfaya direk erişmek isterseniz direk olarak burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sayfaya girdikten sonra ise Lımbo oyununun altında yer alan “ücretsiz” butonuna tıklamanız gerekiyor. Ücretsiz butona tıklamanızın ardından oyunun kütüphanenize eklendiğini görüyorsunuz. Oyunun kütüphaneye eklenmesinin ardından ücretsiz olarak oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bunun için sadece Epic Games uygulamasına erişmeniz gerekiyor. Uygulama üzerinden oyuna giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bundan sonraki aşamada oyuna istediğiniz zaman erişim sağlayabiliyorsunuz.   

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı