Gamemast
Ana sayfa » İçerikler » Rehber » Ücretsiz Malevolence Oyunu Nasıl Alınır?

Ücretsiz Malevolence Oyunu Nasıl Alınır?

Oyuncular için belli aralıklarla sürpriz oyun kampanyaları sunulduğunu görüyoruz. Bu noktada geçtiğimiz haftalarda birçok Steam oyununun hediye edildiğini biliyoruz. Şimdi ise benzeri bir kampanya duyuruldu. Bu kez Malevolence oyununun ücretsiz olarak sunulduğunu gördük.

Yine bir Steam kampanyası sunulduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak bu kez bir Steam kampanyasından söz etmiyoruz. Bu kez IndieGala üzerinden ücretsiz olarak sunulan oyundan söz ediyoruz.

Bu kez Steam üzerinden herhangi bir indirme yapmanıza gerek yok. Ayıra oyunun Steam üzerinden açılmadığını da belirtelim. Doğrudan dosya üzerinden açılan bir yapımdan söz ediyoruz. Hemen oyunun detaylarından ve ücretsiz oyunun nasıl alınacağından söz edelim.

Malevolence Ücretsiz Alma

İlk olarak oyunu indirmeniz gerekecek. Bunun için yapmanız gereken işlemlerden söz edelim. Yapılacak işlemler oldukça basit fakat biraz dikkat etmeniz gereken işlemler. Hemen oyunu ücretsiz almanız için yapmanız gereken bu işlemlerden söz edelim.

  • Öncelikle Malevolence oyunu için açılan sayfaya girmeniz gerekiyor. Indiegala üzerinden oyunun sayfasına girmek için yapmanız gereken buradaki bağlantıyı kullanmak olacak.
  • Burada yer alan bağlantı üzerinden oyuna sayfasına giriş yapmanız gerekiyor.
Malevolence
  • Ücretsiz oyun sayfası üzerinden ise “Logın To Add To Your Lıbrary” bağlantısını bulmanız gerekiyor.
  • Bu bağlantıyı bulduktan sonra, bağlantının hemen altında yer alan Direct Download yazısına tıklamanız gerekiyor.
  • Burada yer alan bağlantıya tıklayarak oyunu otomatik olarak indirmeniz gerekiyor. Doğrudan oyunun dosyalarının indirildiğini göreceksiniz.

Malevolence oyununun Zip dosyasının indirilmesinin ardından oyun dosyalarını Zip dosyasının içrisind çıkarmanız gerekiyor. Zip dosyasını açmanızın ardından oyun dosyalarının açıldığını göreceksiniz. Oyun dosyalarını açtıktan sonra, direk olarak kısayola tıklayarak oyunu açabilirsiniz. Burada bir hatırlatma yapmamız gerekiyor.

Oyunun DRM-Free dağıtımında olduğunu görüyoruz. Bu demek oluyor ki herhangi bir yüklemeye gerek yok ve sadece zip dosyasına sahip olmanız yeterli. Bunun dışında bir kayıt oluşturma ya da Steam kütüphanesine ekleme işlemi gerçekleştirmek gerekmiyor. Oyun dosyasının ise 177 MB boyutunun olduğunu ekleyelim.

İbrahim Kızılırmak

Gamemast Reklam Alanı